Zdroj: Wienerberger/Semmelrock

Betónová dlažba pre výnimočný dizajn záhrady

22. 09. 2023 Zdieľať

Atraktívny vonkajší priestor je kľúčom k pozitívnemu prvému dojmu z rodinného domu. Vytvorte si preto pôsobivý exteriér, ktorý okrem príťažlivého vzhľadu zaujme aj svojou funkčnosťou. Širokú škálu možností na vytvorenie inšpiratívnych záhradných riešení prinášajú produkty značky Semmelrock.

Betónové dlažby, plotové systémy, múriky či iné doplnky sú kombináciou estetiky, funkčnosti a dlhej životnosti. Dostupné sú v rôznych farbách, textúrach, vzoroch a povrchových úpravách, vďaka čomu ich možno poľahky zakomponovať do akéhokoľvek exteriéru a vyhovieť preferenciám a nárokom každého zákazníka.

Jesenná akcia plná zliav

Ak ste sa rozhodli skrášliť svoju záhradu a dopriať jej nezameniteľný pôvab, využite práve teraz špeciálnu jesennú ponuku značky Semmelrock. Rôzne betónové dlažby, platne, obrubníky, palisády či plotové systémy a ďalšie doplnky si do 30. 11. 2023 môžete kúpiť za výhodnú cenu. Z pestrej škály produktov si vyberie každý. Nenechajte si ujsť túto príležitosť a siahnite po niektorom z našich cenových trhákov.

Výnimočná kvalita za výbornú cenu

Rettango kombi je dlažba, ktorá upúta každú návštevu. Ide o zákaznícky najobľúbenejší produkt značky Semmelrock, ktorý aktuálne môžete získať vo výnimočnej zľave. Dlažba s nášľapnou vrstvou z kremičitého piesku je mimoriadne pevná, mrazuvzdorná, odolná voči posypovým soliam a UV žiareniu. Vynikne najmä na väčších terasách, ale vďaka svojej pevnosti aj na parkoviskách a chodníkoch. Jednu vrstvu dlažby tvorí kombinácia 3 rôznych formátov, čo zabezpečí jednoduchší spôsob jej kladenia v niekoľkých zaujímavých vzoroch. Vďaka modernej a netradičnej farebnej škále možno s dlažbou Rettango kombi dodať každej záhrade nevšedný vzhľad. Exteriér tak zaručene nebude pôsobiť nudne.

Dlažba Rettango kombi pred rodinným domom.

Najobľúbenejší produkt značky Semmelrock je dlažba Rettango kombi. Aktuálne ju môžete získať vo výnimočnej zľave. Zdroj: Wienerberger/Semmelrock

Betónová dlažba s farebným tieňovaním

K cenovým trhákom tejto jesene patrí i dlažba Citytop kombi s jednoduchým a decentným dizajnom, ktorá zatraktívni verejné priestranstvá či ulice miest a obcí, ale dotvorí aj chodníky a parkovacie plochy pred vaším domom. Exteriér s noblesným vzhľadom docielite s veľkoformátovou dlažbou Citytop Grande kombi s unikátnym tieňovaním. Vybrať si môžete zo 4 atraktívnych farieb. Uloženie tejto dlažby je jednoduché a na stránke výrobcu si môžete zvoliť vzor kladenia, ktorý sa vám páči. Inteligentná škárovacia technika PaveLock Systém Einstein® sa postará o krásnu plochu bez deformácií. Ide o celozámkový systém s integrovanou poistkou proti posunu. Vďaka usporiadaným spojovacím, dištančným a fixačným prvkom sa vždy docieli normou požadovaná šírka škár.

Dlažba Citytop Grande kombi na terase domu. Na dlažbe je položený záhradný nábytok.

Veľkoformátová dlažba Citytop Grande kombi s unikátnym tieňovaním dodá exteriéru nádych noblesnosti. Zdroj: Wienerberger/Semmelrock

Bližšie k prírode

Dlažba Suprema so štruktúrovaným povrchom a zvlnenými hranami je univerzálnym riešením pre rôzne typy plôch v exteriéri. Okúzli vás tónovanými farbami v odtieňoch karamelovej melírovanej a sivo-čiernej melírovanej. Má prirodzený tvar, hrúbku 6 cm a vďaka kombi forme sa ľahko pokladá. Jednu vrstvu tvoria štyri rôzne formáty dlažby, ktoré možno ukladať ľubovoľným spôsobom. Dlažba je protišmyková, odolná proti UV žiareniu i posypovým soliam.

Dlažba Suprema Kombi pred rodinným domom.

Dlažbu Suprema možno vďaka kombi forme ľahko ukladať ľubovoľným spôsobom. Zdroj: Wienerberger/Semmelrock

Rôzne variácie ukladania dlažby

S betónovou dlažbou si v okolí domu môžete vytvoriť priestor na oddych či leňošenie, zrealizovať chodníky, záhradné cestičky či príjazdové cesty. Pekný vizuálny efekt ponúkajú jasné a jednoduché tvary dlažby Country kombi. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou, mrazuvzdornosťou a odolnosťou proti nečistotám a opotrebovaniu. Dlažba s hladkým betónovým povrchom a rovnými hranami sa vďaka kombi forme ľahko ukladá do rôznych vzorov.

Viac informácií získate na www.wienerberger.sk/semmelrock/jesenna-ponuka-semmelrock

Zdroj: PR článok SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Kategória: Podlaha, dlažba Záhradné stavby
Tagy: exteriérové dlažby kamenná dlažba záhradná dlažba
Zdieľať článok
Ako odstrániť mach prírodnými prostriedkami na neželaných miestach v záhradeUrob si sám

Ako odstrániť mach prírodnými prostriedkami na neželaných miestach v záhrade

Murovaný záhradný krb: 11 inšpirácií pre začiatočníkovDom z tehly

Murovaný záhradný krb: 11 inšpirácií pre začiatočníkov

Ako si z nepotrebných misiek vyrobiť štýlový podnosUrob si sám

Ako si z nepotrebných misiek vyrobiť štýlový podnos

Šiesta výzva Obnov dom príde na jar. Okrem nej vyhlásia aj ďalšiu pre domácnosti ohrozené energetickou chudobouASB.sk

Šiesta výzva Obnov dom príde na jar. Okrem nej vyhlásia aj ďalšiu pre domácnosti ohrozené energetickou chudobou