12. 05. 2016
Zdieľať

Ďalším prírodným prvkom nášho sortimentu sa stáva DREVO. Kolekcia je zaradená do sekcie dekoračných obkladov a pozostáva z obkladového kameňa, betónovej dlažby a trávnikovej obruby. Celá kolekcia sa vyrába v jednom farebnom odtieni dubu.

Drevo vytvorí krásny prírodný prvok vo vašom interiéri. Hodí sa k inými rustikálnym prvkom k minimalistickým priestorom ale i moderným s množstvom kovových a nerezových doplnkov. Práve vďaka vzájomnému kontrastu s prvkami modernej architektúry vynikne trendová jednoduchosť i prírodná klasika. Kombináciou dreva a bielej farby tento prírodný prvok krásne vynikne a súčasne interiér odľahčí a pôsobí moderne a elegantne.

Drevo i kameň patria medzi materiály s matnou a drsnou štruktúrou, ktoré dodávajú pocit príjemnosti, tepla domova a útulnosti.


Obkladový kameň Decorstone Drevo dub

Obkladový kameň Decorstone Drevo dub
VASPO STONE s.r.o.

Obkladový kameň Decorstone drevo dub je verná imitácia starého dreva s detailným zobrazením drevenej vráskavej štruktúry so zachovanými sukmi, ktoré dodávajú obkladu ešte prirodzenejší vzhľad. Príslušenstvom k obkladu sú krajové kusy, ktoré dotvárajú kompaktný celok. 


Obkladový kameň Decorstone Drevo dub

Obkladový kameň Decorstone Drevo dub
VASPO STONE s.r.o.

 


Decorstone dlažba dub

Decorstone dlažba dub
VASPO STONE s.r.o.

Decorstone dlažba dub si zachováva rovnakú kvalitu drevenej kresby a odtieň ako obklad. Kombinácia oboch prvkov dodá Vašej realizácii jednotný nádych. Dlažba je vyrobená iba na pochôdzne účely. Má formu pravidelného štvorca rozmeru 39 x 39 cm, čo zabezpečuje jednoduchú inštaláciu. Dodá Vašej terase, vnútornému dvoru, altánku, záhradnej cestičke, chodníku okolo domu či bazénu neopakovateľnú prírodnú atmosféru.


Decorstone obruba dub

Decorstone obruba dub
VASPO STONE s.r.o.

Decorstone obruba dub slúži na ukončenie plôch trávnika. Osádza sa po jeho okrajoch tesne pod jeho úroveň. Zbavíte sa tak nežiaduceho prerastania trávy. Trávnikový lem sa ľahko ukladá rovno i do oblúka. 

Kolekcia drevo má rovnaké technické a úžitkové vlastnosti ako celý sortiment obkladov VASPO. 

–  Všetky výrobky sú vyrobené z celofarbeného, mrazuvzdorného betónu pevnostnej triedy C25/30, preto sú rovnako vhodné pre použitie v exteriéri aj interiéri. 
–  Obklady sú odľahčené expandovaným prírodným ílom, ktorý zároveň zlepšuje tepelno-izolačné vlastnosti. 
–  Majú neobmedzenú životnosť. 
–  Farbostálosť je výrobcom pigmentov garantovaná na dobu minimálne 30 rokov bez rozdielu použitia. 
–  Môžu byť aj trvalé omývané alebo aj ponorené pod vodou. 
–  Betónová zmes obsahuje retarder, ktorý výrazne obmedzuje vyplavovanie vápnika a tvorbu tzv. výkvetov. 
–  Vďaka použitej technológii a prvotriedny výber jednotlivých komponentov sa jedná o najkvalitnejší obkladový kameň. 
–  Vlastná, jedinečná technológia foriem.
–  Výrobok je zdravotne nezávadný. 
–  Vysoká presnosť obkladov umožňuje ich rýchlu a efektívnu inštaláciu s následnou ľahkou údržbou.

Sortiment obkladov obsahuje Tehlovku, Bridlicu hradnú, obľúbené Pieskovce a štandardné Bridlice. Dokonalosť povrchu je najviac pozorovateľná na Lámaných kameňoch, Travertíne a Mixe. Skaly sú stále najžiadanejším obkladom z celého sortimentu. Decorstone RATAN je dekoratívny obklad svojím vzorom vhodný prevažne do interiéru. V súčasnosti spoločnosť ponúka 54 druhov obkladov.

Všetky výrobky VASPO je možné si vybrať a zakúpiť v širokej sieti obchodov so stavebninami po celej Slovenskej i Českej republike a v pobočkách slovenských sietí obchodov SIKO kúpeľne, STAVMAT, SOAS, ASAS, WOODCOTE stavebniny, MPL stavebniny, Stavebniny DEK, PRESPOR a českých SIKO koupelny, BIG MAT, IZOMAT, STAVMAT, STAVOSPOL, TRADIX, STAVEBNINY JANÍK. 

VASPO STONE s.r.o.
Bánovská 1013
Trenčianska Turná 913 21
032/ 6585218
vaspo@vaspo.sk
www.vaspo.sk
www.facebook.com/VASPOSTONE 

ZDROJ: PR článok spoločnosti VASPO STONE s.r.o.

 

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: dlažba obklad
Zdieľať článok

Diskusia