Vinylová podlaha
Zdroj: Gerflor

Súčasná kolekcia vinylových dielcov Gerflor Creation sa nesie v znamení dizajnu a kvality

25. 10. 2022 Zdieľať

Celá kolekcia týchto prémiových vinylových dielcov sa nesie v znamení nových dizajnov a technológií. Heslo „All in one“ najlepšie charakterizuje túto novinku z dielne francúzskeho výrobcu. Exkluzívne dekory, realistická štruktúra, nová povrchová úprava so zvýšenou odolnosťou a ľahkou údržbou, až štyri rôzne možnosti pokládky, kompletný sortiment podložiek a líšt a trvalá skladová dostupnosť – to všetko robí z tejto kolekcie vlajkovú loď európskeho lídra v oblasti podlahových krytín, spoločnosti Gerflor.

Štyri technológie pokládky v jednej kolekcii

Lepené dielce Creation sú určené na trvalú inštaláciu na pripravený podklad a sú ideálne pre novostavby. Vďaka možnosti kombinácií viacerých typov lamiel, označovanej ako MIX and MATCH, dávajú tvorcom interiéru voľnú ruku pri originálnom návrhu novej podlahy.

Vinylová podlaha v obývačke

Zdroj: Gerflor

Rigidné zámkové dielce Creation ponúka Gerflor v dvoch variantoch: rad SOLID CLIC tvoria dielce s novou generáciou DUO CORE 2.0 technológiou, čo je kombinácia rigidnej vrstvy pre lepšiu stabilitu a vinylovej vrstvy pre lepší komfort pri chôdzi. Exkluzívne zámkové prevedenie Gerflor je garanciou ľahkej a rýchlej pokládky.

Dielce RIGID LOCK ACOUSTIC majú integrovanú akustickú podložku, schopnú tlmiť zvuk až o 19 dB. Tieto zámkové dielce so zámkovým systémom LOCK sú ideálne na renovácie, pokládka je samozrejme bez lepenia.

Vinylová podlaha v maloobchode

Zdroj: Gerflor

Vinylové dielce Gerflor Creation pre voľnú pokládku LOOSELAY ocenia najmä maloobchody či kancelárie. Ich veľkou prednosťou je rýchla a jednoduchá inštalácia.

Štyri rady vrátane jednej novinky

Okrem už známych kolekcií CREATION 30, CREATION 55 a CREATION 70 prichádza tento rok Gerflor s novým radom CREATION 40, určeným pre bežné komerčné priestory s trvalým užívaním (záťažová trieda 32). Aj tento rad ponúkne nadčasový dizajn, najnovšie trendy a výkonnú povrchovú úpravu.

Vinylová podlaha v obývacej časti domu

Zdroj: Gerflor

Dizajn patrí k hlavným atribútom celého portfólia značky Gerflor

Nie je tomu inak ani v prípade súčasnej kolekcie Creation. Celkom viac ako 100 originálnych dekorov vybraných pre slovenský trh sľubuje skvelý výber pre akýkoľvek priestor v dome, byte alebo napríklad kancelárii. 38 dekorov je rovnakých vo všetkých štyroch technologických kategóriách, čo výrazne uľahčuje voľbu pokládky.

Vinylová podlaha v kancelárii

Zdroj: Gerflor

Nechcete lepiť? Je veľmi pravdepodobné, že rovnaký dekor bude aj vo variante zámkových dielcov alebo dielcov na voľnú pokládku. 4D designy sľubujú ultra-realistickú podlahu, ktorá nenútene pritiahne pozornosť každého návštevníka interiéru. A nová povrchová úprava PROTEC SHIELD prináša zvýšenú odolnosť proti mikroškrabancom, ľahkú údržbu a matný vzhľad.

Gerflor nezabúda ani na trvalo udržateľnú budúcnosť a ekológiu

Slogan „WE CARE / WE ACT“ patrí čím ďalej tým viac neodmysliteľne k výrobkom Gerflor. Znižovanie uhlíkovej stopy, recyklovateľné výrobky a recyklovaný obsah v týchto výrobkoch je úplným základom všetkých produktov. Nová kolekcia Creation nie je v tomto ohľade žiadnou výnimkou.

Vinylová podlaha v kúpelni

Zdroj: Gerflor

Prehľad všetkých kolekcií vinylových dielcov Gerflor Creation nájdete na www.gerflor.sk.

Zdroj: PR článok Gerflor SK s.r.o.

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: interiérový dizajn podlahové krytiny podlahy udržateľnosť vinylové podlahy
Zdieľať článok