Zdroj: Gerflor

Novinka v ponuke vinylových podláh Gerflor

23. 09. 2022 Zdieľať

Taralay Libertex je nový produkt z radu vinylových podláh s textilnou podložkou, ktorý je vhodný na voľnú pokládku nielen v bytových, ale aj v komerčných priestoroch. Je tak ideálnym riešením aj na renovácie. Štruktúra podlahy je založená na inovatívnom MAX 3 systéme, ktorý dokáže vyrovnať drobné nerovnosti podkladu, znižuje hluk až o 19 dB a zlepšuje tepelný komfort. Vďaka minimálnej príprave existujúceho podkladu je táto podlaha vhodným riešením pre tých, ktorí šetria čas a chcú rýchlo bývať.

Existujúci podklad nemusíte nijako zvlášť upravovať a krytinu môžete položiť „voľným spôsobom“, takže vám odpadne nutnosť celoplošného lepenia. Nečakáte tak na zaschnutie a v dome nebude mať žiadny zápach z lepidla. Určite oceníte zlepšenie zvukovej izolácie až o 19 dB a jednoduchú a rýchlu údržbu. Krytina má dlhú životnosť, nadštandardná je 12-ročná záruka.

Vinylová podlaha v office

Zdroj: Gerflor

Vyberať pritom môžete z kolekcia 20 dekorov s designami dreva, imitáciou betónu a farebnými odtieňmi. Matný povrch zvýrazní prirodzený vzhľad všetkých designov. Viac informácií o krytinách Taralay Libertex na www.gerflor.sk.

Zdroj: Gerflor SK s.r.o.

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: podlahy renovácia podlahy vinylové podlahy
Zdieľať článok