Pohoda v záhrade. Aj vďaka novej streche altánku

25. 07. 2014 Zdieľať

Záhrada je v lete miestom oddychu, priateľských grilovačiek i rodinných posedení. Príjemné miesto na relax z nej robí nielen záplava kvetov a stromov, ale aj pekná záhradná chatka, altánok či prístrešok. Práve tie v horúčavách poskytujú potrebný tieň a v prípade neočakávaného dažďa strechu nad hlavou. Ak sa rozhodujete pre obnovu ich strechy, nezabúdajte na to, že práve ona dokáže dať novú tvár miestu, kde oddychujete.

Spoločnosť Icopal, ktorá je svetovým lídrom v oblasti ochrany budov, preto prišla na trh s novou strešnou krytinou Icopal 3D® Gardener. Tá môže korunovať altánok, prístrešok či malý záhradný domček krásnou, tradične vyzerajúcou strechou. Zároveň ho ochráni pred vlhkosťou a zlým počasím. 

Zaujme už na prvý pohľad

Icopal 3D® Gardener je ľahká asfaltová krytina, ktorá má široké možnosti využitia v záhradnom staviteľstve. Zaujímavý vzhľad dodáva tejto krytine 3D efekt, ktorý vzniká kombináciou troch farieb hrubozrnného minerálneho posypu na jej povrchu. Asfaltovaný pás je dostupný v jednej univerzálnej tehlovo červenej farbe. Okrem príjemného vzhľadu sa táto strešná krytina môže pochváliť aj výbornými parametrami. Je maximálne vodotesná, odolná proti mechanickému poškodeniu i UV žiareniu. Ide pritom o cenovo dostupné riešenie, ktoré si nevyžaduje žiadne ďalšie výdavky.


Pohoda v záhrade. Aj vďaka novej streche altánku

1385791
Icopal a.s.

Bez prievanu v peňaženke

S touto krytinou ušetríte až dvakrát. Veľmi priaznivá je už samotná cena krytiny. Navyše si na jej aplikáciu nemusíte volať pokrývača, tak ako pri iných typoch strešných krytín. Položenie Icopal 3D® Gardener totiž zvládnete aj bez pomoci odborníka. Stačí vám k tomu len bežné náradie, ako sú klince, kladivo, meter a nôž. Ak sa budete riadiť stručným obrazovo-textovým návodom alebo krátkym montážnym videom na webovej stránke spoločnosti Icopal, aplikácia vám pôjde od ruky. Icopal 3D® Gardener je asfaltovaný pás modifikovaný SBS kaučukom s nosnou vložkou zo sklenenej rohože spevnenej sklenenou mriežkou. Okraje pásu sú pozdĺžne pokryté silikónovou fóliou, ktorá sa počas montáže odstráni, čím sa vytvorí samolepiaci spoj. Práve vďaka tomu je aplikácia pásov na strechu nenáročná. Počas neskorej jesene alebo skorej jari, keď vonkajšia teplota klesne pod 10˚C, sa však odporúča dodatočné nahrievanie teplovzdušnou pištoľou. Zabezpečíte tak dokonalé spojenie jednotlivých pásov aj počas chladnejších dní. Asfaltovú krytinu Icopal 3D® Gardener možno použiť na strechy záhradných stavieb so sklonom do 30°.


Pohoda v záhrade. Aj vďaka novej streche altánku

1385789
Icopal a.s.

Príjemný dizajn i záruka

Okrem príjemného dizajnu a ľahkej aplikácie krytiny je potešujúcim faktom aj záruka v trvaní 7 rokov, ktorú môžete na Icopal 3D® Gardener od výrobcu získať. Umožňuje to registrácia v rámci Osobnej záruky kvality Icopal, o ktorú netreba nikoho žiadať. Stačí, ak na stránke www.zaruky.icopal.sk vyplníte jednoduchý formulár v priebehu 45 dní od dátumu zakúpenia tovaru. Tento záručný systém je zrozumiteľný a ktokoľvek z vás sa v ňom dokáže pohodlne orientovať. Viac informácií o krytine nájdete na www.3d.icopal.sk

Kategória: Strecha, podkrovie
Tagy: altánok alternatívne bývanie chatka strecha záhrada
Zdieľať článok