Vymeňte starý termostat za nový s dotykovým displejom

Vymeňte starý termostat za nový s dotykovým displejom

04. 07. 2012 Zdieľať

Nevzhľadný a zastaraný termostat podlahového vykurovania nemusí byť nevyhnutným zlom v domácnosti. Vďaka termostatu DEVIregTM Touch s moderným dizajnom, dotykovým displejom a komfortným ovládaním šetríte energiu štýlovo.


Vymeňte starý termostat za nový s dotykovým displejom

1126144
Danfoss spol. s r.o. Divízia DEVI

Termostat najnovšej generácie

Dotykový displej termostatu DEVIregTM Touch ponúka moderný dizajn, ktorý nenápadne zapadne do každého interiéru. Jeho hlavnou prednosťou je intuitívne a mimoriadne jednoduché ovládanie regulátora a rýchly prístup ku všetkým funkciám. DEVIregTM Touch zároveň šetrí energiu a znižuje náklady na vykurovanie. Vďaka funkcii „otvorené okno“ inteligentne reaguje na výrazné zníženie teploty v interiéri vypnutím vykurovania. Okrem toho monitoruje reálnu spotrebu elektrickej energie. Disponuje tiež moderným časovačom tretej generácie s funkciou útlmového režimu, počas ktorého automaticky šetrí energiu.

Dizajnovo atraktívny termostat s päťročnou zárukou

S novým termostatom DEVIregTM Touch sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu a servis. Výrobca ponúka päť ročnú záruku a servis, vďaka ktorému všetko vybavíte prostredníctvom internetu alebo telefónu. Nadčasový dizajn termostatu možno prispôsobiť vzhľadu interiéru. Môžete si zvoliť rám DEVI alebo variant rámu, ktorý sa bežne používa na iných vypínačoch a zásuvkách vo vašom byte alebo v dome.

Vyskúšajte virtuálnu verziu termostatu DEVIreg™ Touch

Kliknite na www.touch.devi.sk a skúste si virtuálne. DEVIreg™ Touch. Ide o vernú kópiu aplikovaného softvéru 1:1, ktorý ponúka inteligentné riešenia s dlhodobým efektom

Viac informácií nájdete na www.devi.sk

Kategória: Aktuality Energia Stavba a rekonštrukcia
Tagy: danfoss
Zdieľať článok