Zdroj: ABB

Dokonalý farebný koncept pre každú domácnosť

15. 08. 2023 Zdieľať

Radi by ste osviežili svoje bývanie? Štýlovo, no napriek tomu s puncom individuality odzrkadľujúcim vašu osobnosť? Najlepšie to pôjde detailmi. Ešte lepšie, cenovo dostupnými. Takými, akým je aj expresívny vypínač svetla basic55® od ABB. Klasika v modernom šate, aktuálnych farebných trendoch a bohatej výbave výrobkov.

Docieliť vizuálnu celistvosť a harmóniu v domácnosti si vyžaduje venovať pozornosť všetkým, aj tým najdrobnejším detailom. Patria sem aj vypínače a zásuvky na stenách.

Kde však nájsť také, ktoré by v jednom dizajne pokryli všetky požiadavky domácnosti? Boli moderné svojimi tvarmi, ponúkali dostatočnú farebnú škálu, širokú prístrojovú výbavu a pritom nezruinovali rodinný budget? Najnovšie dizajnové osvieženie od ABB, basic55® Waveline, prináša na to odpoveď. Dnes už elektroinštalačná klasika ponúka dokonalý koncept pre každú domácnosť.

Nová vlna individuality

Čerstvý závan nového dizajnu Waveline radu basic55® s deviatimi farbami rámčekov vypínačov a zásuviek, dodá aktuálny vzhľad každému obytnému priestoru. V kombinácii s bielymi vypínačmi a prístrojmi vnesú do interiéru nový závan trendu a iskrenia ducha moderného štýlu.

Farebné prevedenia dizajnových vypínačov Basic55 od ABB

Zdroj: ABB

Nadčasová biela a čierna

Čistota tvarov, farieb, materiálov je základnou črtou moderného interiérového dizajnu. Či už siahnete po istote – nenápadnej kráse matnej bielej alebo naopak po premyslenom kontraste v čiernej farbe – rad Basic55® vám ponúkne všetky možnosti vypínačov, zásuviek, spínačov a ovládačov.

Krása koralu

Môžete sa inšpirovať i trendom pudrových farebných odtieňov, ktorými docielite pútavé akcenty na stenách.

Optimistická žltá

Slnko je symbolom svetla a nového dňa. Siahnite po rámčekoch v teplej žltej farbe a navoďte vášmu domovu pocit šťastia a optimizmu.

Nádherne chladná

Iba kombináciou všetkých odtieňov modrej sa dá opísať farba oceánu. Podobne aj rámčeky Waveline z radu Basic55® dávaju svojou tonalitou tušiť hĺbku chladného oceánu no zároveň aj sviežosť jeho čírych vôd.

Obľúbená sivá

Rámčeky vo výraznej sivej farbe dodávajú priestoru jednoliaty zaujímavý a elegantný akcent.

Vidiecka elegancia

Avokádová zelená je pre tých, ktorí inklinujú k sile zelene. Svojím elegantným tmavým odtieňom dokonale ladia tieto rámčeky s dreveným nábytkom a vidieckym štýlom interiéru.

Elegancia purpurovej

Okrem čiernej farby sa za najtmavší a najelegantnejší odtieň vyvolávajúci veľmi silný estetický dojem považuje práve fialová. Je preto priam predurčená do noblesných priestorov, ale aj vážených a sofistikovaných kancelárií.

Jeden koncept – široká škála možností

Nová generácia vypínačov radu basic55® Waveline je garanciou komfortu, bezpečnosti a efektivity. V jednom koncepte ponúka širokú škálu možností. Pre každú miestnosť a každý účel.

Nech už ide o kúpeľňu, obývačku, terasu či garáž – obsahuje rôzne typy vypínačov, snímačov, prepínačov a ovládačov, ale aj praktických a moderných vychytávok. Od internetového rádia s reproduktorom, baby monitora až po praktické senzory pohybu alebo bezdrôtové diaľkové ovládanie svetla a stmievačov.

V novej vlne dizajnu basic55® Wavelline nájdete aj kompletné portfólio komunikačných zásuviek.

 Zdroj: PR článok ABB, s.r.o.

Kategória: Doplnky
Tagy: ABB farby v interiéri vypínače zásuvky
Zdieľať článok
Elektrina z obnoviteľných zdrojov rastie, v Európe pribúdajú solárne aj veterné parkyASB.sk

Elektrina z obnoviteľných zdrojov rastie, v Európe pribúdajú solárne aj veterné parky

Urobte zimu prívetivejšou aj pre vtáky! Ako vyrobiť lojové gule jednoducho a s nápadom?Urob si sám

Urobte zimu prívetivejšou aj pre vtáky! Ako vyrobiť lojové gule jednoducho a s nápadom?

Ocenenie Mies van der Rohe Awards 2024 tento raz pre nemeckých architektovASB.sk

Ocenenie Mies van der Rohe Awards 2024 tento raz pre nemeckých architektov

Ako rezať vistériu v zimnom období? Štyri kroky a máte hotovoZáhrada

Ako rezať vistériu v zimnom období? Štyri kroky a máte hotovo