Keramické vázy
Zdroj: EGLO

EGLO LIVING: Nová kolekcia bytových doplnkov a dekorácií

05. 12. 2022 Zdieľať

Na detailoch záleží! Okrem správneho typu osvetlenia dotvárajú atmosféru domova aj bytové doplnky a dekorácie. Predstavujeme vám našu úplne novú kolekciu EGLO LIVING.

Vybrať si môžete praktické, ale dizajnovo zaujímavé stoličky, dekoračné deky a vankúše, stoly a pracovné stoly môžete skrášliť jedným z našich svietnikov a podložiek. Vyplňte prázdne miesta na stenách jedným z našich nenápadných obrazov alebo si zaobstarajte rám na vlastné fotografie či umelecké diela.

Interiér svojho domova môžete tiež oživiť jednou z našich ručne vyrábaných figurálnych sôch. Umelé kvety sú takmer na nerozoznanie od živých a potešia každého, kto sa nechce starať o ich pravidelné zalievanie.

Katalóg EGLO Living je skrátka dostatočne pestrý na to, aby ponúkol výber pre fanúšikov všetkých štýlov bývania.

  • Sada stoličiek EGLO MASHIKE 424022

Sada stoličiek

Zdroj: EGLO

Decentné drevené stoličky, ktoré slúžia nielen na chvíle pohodlia s vystretými nohami, ale v prípade potreby sa po odklopení veka zmenia na príručný stolík na poháre a ľahké občerstvenie. Stolička slúži aj ako krátky úložný priestor napríklad na deku.

Cena: 199 € za 2 kusy, www.eglo.sk

  • Keramické vázy EGLO SASEBO 421029

Keramické vázy

Zdroj: EGLO

Váza SASEBO inšpirovaná kubizmom poteší fanúšikov geometricky čistého dizajnu a minimalizmu. Dokonale vynikne napríklad kytica sušených makov alebo kytica čerstvých tulipánov hýriacich farbami. K dispozícii v čiernej, žltej a bielej farbe.

Cena: 19,90 €, www.eglo.sk

  • Kvetina v kvetináči EGLO 428007

Umelá kvetina v kvetináči

Zdroj: EGLO

Možno nenahradia živé kvety, ale ruku na srdce, mnohí ľudia jednoducho vítajú dokonale vyzerajúcu umelú alternatívu z mnohých praktických dôvodov. Či už z dôvodu častej dlhodobej neprítomnosti v domácnosti, nedostatočného osvetlenia pre rast rastlín alebo ich nebezpečnosti pri požití deťmi alebo domácimi zvieratami. V katalógu EGLO Living nájdete desiatky rôznych bezúdržbových kvetinových alternatív, na skúšku môžete začať napríklad s týmto malým sukulentom v nenápadnom kvetináči.

Cena: 7,90 €, www.eglo.sk

  • Keramické vázy EGLO TANABE

Keramické vázy

Zdroj: EGLO

Často sú to zdanlivo malé detaily, ktoré vytvárajú alebo ovplyvňujú celkovú atmosféru interiéru. Keramická váza TANABE v čistom dizajne s jednoduchým prírodným motívom je jedným z takýchto príkladov. Výber farby a veľkosti vázy je na vás.

Cena: 29,90 – 39,90 € (v závislosti od farby a veľkosti)

  • Vankúšik žltý EGLO ILES – EGLO 420001

Vankúšik žltý

Zdroj: EGLO

Domov nie je miesto, domov je pocit. Aj malé dizajnové detaily vytvárajú pocit domova a v tomto duchu sa nesie aj ponuka bytových dekorácií a doplnkov EGLO Living. Príkladom je tento dizajnový vankúšik, ktorého módna žltá farba rozžiari celú miestnosť. Áno, záleží na maličkostiach.

Cena: 39,90 €, www.eglo.sk

Zdroj: PR článok EGLO CZ+SK s.r.o.

Kategória: Doplnky
Tagy: bytové doplnky dekorácie
Zdieľať článok