Získajte Philips Hue Bridge zdarma k objednávke inteligentného exteriérového osvetlenia
Zdroj: Feim

Získajte Philips Hue Bridge zdarma k objednávke inteligentného exteriérového osvetlenia

08. 03. 2021 Zdieľať

Inteligentné svietidlá sa tešia stále väčšej popularite, a to nie je náhodou.

Systém inteligentného a energeticky úsporného LED osvetlenia so sebou prináša kopu pridaných funkcií, možností a zážitkov, ktorým konvenčné osvetlenie nedokáže konkurovať. Stlačením jedného tlačidla alebo hlasovým povelom dokážete ovládať jedinú žiarovku, ale aj osvetlenie celého domu či záhrady.

So šikovným LED osvetlením máte možnosť prispôsobiť si atmosféru osvetlených priestorov, regulovať intenzitu svetla, teplotu a farbu svetla z celého farebného spektra. Navyše môžete využiť prednastavené rutiny alebo si vytvoriť vlastné. Rozsvieťte si dvorček, záhradku alebo terasu podľa vašich predstáv.

Svietidlá sú praktické, šetria energiu, teda aj vašu peňaženku, a na výber máte z množstva tvarov, typov a štýlov. Kvalitné použité materiály a precízne spracovanie sľubujú dlhé presvietené roky. Využite našu časovo obmedzenú akciu a kúpte si kvalitné inteligentné osvetlenie do vašej záhradky či na dvorček. Záhrada robí dom a možnosť regulácie a prispôsobenie inteligentného osvetlenia oceníte najmä pri organizovaní záhradného večierka či priateľského posedenia.

outdoor inteligentné osvetlenie

Zdroj: Feim

Ak váhate nad výberom vonkajšieho inteligentného LED osvetlenia, najlepšou voľbou budú svietidlá umožňujúce zmenu farby svetla. Snúbia v sebe totiž vlastnosti aj ostatných modulov – funkciu stmievania, ponúkajú aj zmenu teploty bieleho svetla. Okrem toho ešte potešia reguláciou farieb z celého farebného spektra, a tak vám bude záhradka hrať farbami podľa vášho želania.

Ak nehľadáte iba doplnkové osvetlenie k nastoleniu pohodovej atmosféry, zvážte kúpu reflektorov, ktoré osvetľované miesto riadne osvetlia. Hodia sa predovšetkým tam, kde si prajete dobre vidieť aj v tej najhlbšej tme, napríklad na príjazdovú cestu ku garáži, do dielne, na dvor a podobne.

Outdoorové Philips Hue osvetlenie ponúka aj doplnkové príslušenstvo. Jedným z obľúbených produktov, ktorý nájdete na feim.sk je pohybový senzor, ktorý je možné umiestniť kamkoľvek a ktorý môžete pripojiť k akémukoľvek inteligentnému svietidlu. Dokáže sa spárovať aj na vnútorné osvetlenie a v prípade, že odídete na dovolenku, postará sa o dojem, že sa v dome niekto nachádza, čo bezpečne odradí zlodeja a vás tak po návrate z dovolenky nebude čakať žiadna nepríjemnosť.

Ako ale budete všetky tieto inteligentné svietidlá a ich príslušenstvo ovládať? Centrálnou jednotkou inteligentného osvetlenia je Philips Hue Bridge. Ide o mozog vášho ekosystému inteligentného osvetlenia. Vďaka nemu máte plnú kontrolu nad šikovným osvetlením a to prostredníctvom mobilnej aplikácie, hlasových asistentov alebo pomocou klasických vypínačov či senzorov.

K jednému Bridge zariadeniu je možné pripojiť až 50 Philips Hue svietidiel a príslušenstva. Hue Bridge vie komunikovať aj s produktmi inteligentnej domácnosti od popredných svetových výrobcov. Po prepojení s Wi-Fi routerom spája váš systém Hue a celú inteligentnú domácnosť s okolitým svetom pre pohodlnú a bezpečnú kontrolu mimo domova a ďalšie inteligentné funkcie.

outdoor inteligentné osvetlenie

Zdroj: Feim

Aby sme vám vstup do sveta Philips Hue čo najviac uľahčili, pripravili sme pre vás špeciálnu akciu: pri nákupe produktov Philips Hue outdoor na feim.sk v hodnote nad 250 EUR od nás získate Hue Bridge ako darček!

Neváhajte teda a nakúpte u nás vonkajšie inteligentné osvetlenie Philips Hue v celkovej hodnote 250 EUR alebo vyššie a Philips Hue Bridge je váš. Akcia platí do 4.4.2021 alebo do vypredania darčekov.

Viac informácií nájdete na feim.sk.

Zdroj: PR článok FEIM – SK, s.r.o.

Kategória: Záhradná technika
Tagy: inteligentné svietidlá inteligentné systémy osvetlenie
Zdieľať článok