Inteligentné riešenie sprchovacieho kúta a vane v atypickom priestore: Dizajnové bezrámové zásteny rady PUR a MELIA

18. 09. 2017 Zdieľať

Je celý rad domov, kde sa majitelia snažia vysporiadať s problémom vybudovania novej kúpeľne, predovšetkým v podkroví, kde sú skosené stropy. Stretnúť sa môžeme s rôznymi zástavbovými situáciami. Niektoré z nich nás môžu obmedzovať, pritom je možné ich v súčasnosti prakticky využiť.

Takým prípadom je kúpeľňa, ktorá má menšie rozmery a roh miestnosti je netradične so skoseným stropom. Praktickým riešením je umiestnenie sprchovacieho kúta so skosenou pevnou stenou. Zároveň je táto pevná stena na výšku skrátená, aby mohla nadväzovať na priliehajúcu vaňu a oddeliť tak sprchovací a vaňový priestor.


MELIA

MELIA
SanSwiss s.r.o.

Trendom sú bezrámové varianty sprchových zásten – predovšetkým rady PUR a MELIA, ktoré vynikajú svojím čistým dizajnom. Kvalitné materiály ako masívne pánty a kovanie, 8 mm bezpečnostné sklo, ale aj stabilizačné vzpery a dizajnové madlá poskytnú vysoký komfort pri sprchovaní po mnoho rokov. Vysokú kvalitu sprchových zásten dotvára ako štandardne dodávaná Antiplakovej úprava Aquaperle, tak na vnútornej strane zapustené pánty vybavené zdvihovým mechanizmom. Vďaka týmto vychytávkam bude čistenie sprchovacieho kúta jednoduchšie. Či už sa jedná o zvláštne rozmery až do výšky 2300 mm, skosenie, výrezy, či skrátené bočné steny, pre SanSwiss – špecialistu na atypické riešenia – toto nie je žiadny problém!

www.sanswiss.sk 

Kategória: Aktuality
Tagy: bezrámové zásteny rekonštrukcia kúpeľne sprchové kúty sprchové zásteny
Zdieľať článok