Zdroj: SanSwiss

Sprchová zástena CADURA od SanSwiss – inšpirovaná prírodou, tvarovaná vodou

02. 12. 2021 Zdieľať

Kombináciou sofistikovaného designu, prepracovanej ergonómie a kvalitných materiálov vznikne sprchová zástena CADURA. Sprchovací kút CADURA má decentný dizajn a do Vašej kúpeľne vnesie nádych sviežej atmosféry. Moderné pánty, kovanie a madlo vás uchvátia jedinečným dizajnom, na ktorý je spoločnosť SanSwiss naozaj hrdá.

Sprchová zástena CADURA má 6mm bezpečnostné sklo, ktoré je pokryté antiplakovou úpravou AQUAPERLE na elimináciu vzniku vodného kameňa a nečistôt na skle sprchovej zásteny.

SanSwiss vyrába sprchové dvere krídlové alebo posuvné. Krídlové dvere je možné otvárať von aj dovnútra. Disponujú na vnútornej strane zapustenými pántami, čo umožní ľahké čistenie. Posuvné sprchové dvere majú komfortné otváranie vďaka Soft open/close systému. Aj ich možno ľahko čistiť (sprchové dvere je možné jednoducho odklopiť). Optimálnu stabilitu sprchovej zásteny zaručujú elegantné vodorovné alebo rohové vzpery. Pre optimálnu tesnosť sa štandardne dodáva prahová lišta.

Kúpeľňa s moderným sprchovacím kútom so zlatým rámovaním

Sprchová zástena CADURA GOLD LINE, sprchová vanička LIVADA l Dvojkrídlové dvere a skrátená bočná stena. Zdroj: SanSwiss

SanSwiss vyrába sprchové kúty CADURA v širokej ponuke štandardných prevedení. Sprchová zástena CADURA má štandardnú výšku 2000 mm. Pre kúpeľne väčších rozmerov ponúka SanSwiss riešenie U-montáže, čo sú sprchové dvere a dve bočné steny. V prípade, že máte kúpeľňu napr. v podkroví a nemôžete mať klasický (štandardný) sprchovací kút, SanSwiss Vám ponúkne riešenie na mieru – šírku aj výšku sprchovej zásteny podľa dispozícií kúpeľne a vášho priania, skrátenú bočnú stenu s napojením na vaňu alebo napr. skosenie.

Klasická aluchrómová sprchová zástena, ale aj čierna, biela alebo zlatá!

Sprchové zásteny CADURA sa hodia do akéhokoľvek designu kúpeľne. Do modernej kúpeľne odporúčame kolekciu BLACK LINE v matnom čiernom prevedení. Retro kúpeľňa vyzerá dokonale s luxusnou kolekciou GOLD LINE lesklej zlatej farby. Kolekcia WHITE LINE s nádychom sviežej bielej matnej farby odporúčame do škandinávskeho štýlu. Do každej kúpeľne sa však hodí tradičná aluchrómová sprchová zástena. Na výber máte nadčasové číre sklo a dekor skla Shade, ktoré zaistia súkromie a intimitu.

Kúpeľňa s moderným sprchovacím kútom s čiernym rámovaním

Sprchovací kút CADURA BLACK LINE, sprchová vanička ILA l Rohový vstup jednodielny s krídlovými dverami. Zdroj: SanSwiss

Sprchová vanička a sprchovací kút od SanSwiss = tá pravá kombinácia do vašej kúpeľne

SanSwiss vám ponúkne nielen sprchové kúty, ale aj super-ploché sprchové vaničky (rada ILA a LIVADA). Sprchová vanička ILA ponúka elegantný dizajn s krytom sifónu najrôznejších farieb. Dvojkomorový sifón má prietočnosť až 38 l/min. Možno ho ľahko čistiť. K dispozícii v bielej farbe a tiež v odtieni čierny granit. Sprchová vanička LIVADA od SanSwiss je taktiež skvelou voľbou. Jedinečný a čistý dizajn, vysoká kvalita a univerzálny okrúhly sifón so štvorcovým krytom vo farbe vaničky sú jej hlavnými prednosťami. Na výber máte štvorcové, obdĺžnikové alebo štvrťkruhové sprchové vaničky. Sprchové vaničky SanSwiss je možné inštalovať priamo na podlahu alebo na nožičky s predným panelom. Záleží len na vás, akému riešeniu dáte prednosť.

Kúpeľňa s moderným sprchovacím kútom bez rámovania

Sprchová vanička ILA l Štvorcové prevedenie. Zdroj: SanSwiss

Sprchová zástena PUR do neštandardnej kúpeľne!

PUR sú bezrámové sprchové zásteny od SanSwiss. Čisté línie a mnoho variantov usporiadania zaistia, že sa sprchovací kút stane výrazným prvkom vašej kúpeľne. 8mm bezpečnostné sklo s antiplakovou úpravou, stabilizačné vzpery a kvalitné chrómované pánty zaručujú vysokú kvalitu sprchovej zásteny. Pánty sú zapustené do skla, čo značne uľahčí čistenie a údržbu skla sprchovej zásteny. Krídlové sprchové dvere PUR sa otvárajú iba von.

Kúpeľňa s moderným sprchovacím kútom bez rámovania

Sprchovací kút PUR – päťuholník l Dvojkrídlové dvere + 2 bočné steny. Zdroj: SanSwiss

Sprchové zásteny PUR vyrába SanSwiss v atypických prevedeniach, kedy je možné takmer čokoľvek. Výrezy, skosenie, skrátené bočné steny s napojením na vaňu, U-montáže, je možné dodať aj sprchové zásteny vrátane vyrovnávacích profilov, ktoré skryjú krivé steny alebo profilov na upevnenie dverí na strane pántov pod uhlom. Sprchové zásteny PURmax ponúkajú nadštandardnú výšku až do 2300 mm! Môžete si do kúpeľne zaobstarať sprchovací kút PUR v chrómovom prevedení v atraktívnom
skle – na výber je sklo číre, Durlux, Mastercarré, satén či línia.

Sprchové kúty od SanSwiss spĺňajú najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. Vyberte si z ten pravý sprchovací kút SanSwiss!

Zdroj: PR článok SanSwiss s.r.o.

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: bezrámové zásteny kúpeľňové trendy sprchovacie kúty sprchové kúty sprchové vaničky sprchové zásteny zariaďovanie kúpeľne
Zdieľať článok