Internorm zdvojené okná so zabudovanou žalúziou teraz v akcii

23. 09. 2019 Zdieľať

Vymeňte Vaše okná za nové a profitujte z množstva výhod zdvojených okien! Žalúzie sa nachádzajú medzi tabuľami skla a preto už nemusíte montovať žiadne dodatočné tienenie. Nakláňaním lamiel si môžete podľa potreby regulovať dopad svetla.

Internorm ponúka drevo-hliníkové a plast-hliníkové zdvojené okná. Do plast-hliníkového zdvojeného okna KV440 je možné zabudovať okrem energeticky sebestačného I-tec Tienenia aj integrované I-tec Vetranie. Plast-hliníkové zdvojené okno KV350 je špeciálne svojou úzkou 74 mm konštrukčnou hĺbkou a tým je vhodné hlavne pri rekonštrukciách. Drevo-hliníkové okno HV350 zabezpečuje vďaka spojeniu materiálov drevo – termopena – hliník vynikajúcu tepelnú izoláciu, pričom je drevo z exteriéru chránené hliníkovým krytom. 


plastové okno

plastové okno
Internorm

Dodatočne môžu byť Internorm zdvojené okná vybavené I-tec Tienením. Pomocou fotovoltaického  modulu a akumulátora je možné riadiť tieniacu techniku bez externého zdroja prúdu. S I-tec Smart Window aplikáciou je dokonca možné pohodlné ovládanie cez tablet alebo smartfón. 


plastové okno

plastové okno
Internorm

Získajte počas Internorm akcie pri kúpe Internorm zdvojených okien žalúziu grátis. Ako tienenie si môžete zvoliť žalúzie, plisované roletky alebo nepriehľadné dvojito plisované roletky Duette®.  Akcia trvá do 29.11.2019. Viac informácií získate v aktuálnom letáku.

Internorm Slovensko

www.internorm-okna.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: drevo-hliníkové okná plast-hliníkové okná tienenie
Zdieľať článok