Kompozitná terasa
Zdroj: WPC – Woodplastic

Kompozitné terasy od českého výrobcu majú štýl

27. 07. 2022 Zdieľať

Rodina v južných Čechách si nechala postaviť dve malé terasy. Vybrala si pre ne kompozitné dosky Terafest od českého výrobcu WPC – Woodplastic.

Je to pekný biely dom s vyhliadkou do záhrady. Prepojenie obytnej časti s exteriérom sa tu priamo ponúkalo, rovnako tak jednoduchá terasa okolo bazéna. Miesto, kde ste doma, a pritom na čerstvom vzduchu, v súkromí a zároveň pod otvoreným nebom.

Kompozitná terasa

Zdroj: WPC – Woodplastic

Investori si vybrali kompozitné dosky Terafest® radu Premium štandardného profilu 137 mm s povrchom Natur Plus od českého výrobcu WPC – Woodplastic. Ich prírodný vzhľad s jemným žíhaním s textúrou dreva a nerovnomernou pigmentáciou dodáva terase prirodzený vzhľad.

Svetlý teakový odtieň dosiek potom krásne dopĺňa ako bielu fasádu domu, tak okolitú zeleň aj priezračnú modrosť bazénu. Jednoduchá vyvýšená terasa pri dome z oboch strán plynule nadväzuje na pochôdznu časť z prírodného kameňa a spoluvytvára harmonický vstup do záhrady.

Kompozitná terasa

Zdroj: WPC – Woodplastic

Ekologické a plne recyklovateľné dosky Terafest® s veľkou nosnosťou sú ukotvené na terčoch za pomoci ľahkého hliníkového systému, ktorý je možné ľahko a rýchlo zmontovať, a v prípade potreby dodatočného rozšírenia terasy aj rozoberať a napájať.

Viac na www.woodplastic.sk.

Zdroj: WPC – WOODPLASTIC a.s.

Kategória: Aktuality
Tagy: kompozitné materiály terasy vonkajšie terasy
Zdieľať článok