Zdroj: PRESBETON Nova

Nie každá stena musí byť rovná

22. 05. 2020 Zdieľať

Ak na svojom pozemku potrebujete viac súkromia, možno uvažujete o výstavbe klasickej steny. Aj keď tak úplne klasická byť vlastne nemusí. Ak sa chcete od svojho okolia odstrihnúť a zároveň mu dať najavo, že máte radi netradičné veci, môžete siahnuť po zaujímavej forme inak bežných betónových tvaroviek.

Oblé tvárnice Ronde Block od výrobcu betónových komponentov Presbeton umožňujú výstavbu nielen rovných stien, ale aj vlnitých a zaoblených plôch. Primárne se využívajú pri stavbe plotov a stienok, avšak je možné ich použiť aj v samotnej záhrade pri tvorbe rôznych zákutí.

Jednoduchá údržba a dlhá životnosť

Výstavba plotov a stienok z betónových tvaroviek je v posledných rokoch veľmi populárna. Dôvod je nasledovný. Betón patrí k jednému z najtrvácnejších materiálov, ktorý ľahko odolá premenlivému počasiu a teplotným výkyvom. Na rozdiel od drevených alebo kovových plotov nepotrebuje takmer žiadnu pravidelnú údržbu.

RondeblockPRESBETON Nova

Oblé tvarovky na rýchlejšiu výstavbu

Tvárnice Ronde Block vynikajú aj jednoduchou a rýchlou výstavbou. Tá sa prevádza na väzbu klasicky lepením s minimálnou škárou na mrazuvzdorné lepidlo. Dalšou možnosťou je spojenie jednotlivých tvaroviek suchou výstavbou, pomocou špeciálnych betónových krúžkov.

Viac informácií na www.presbeton.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: betónová dlažba betónové tvárnice
Zdieľať článok