Nová séria keramiky a nábytku KOLO Rekord

15. 07. 2008
Zdieľať

Od 1. apríla bol zahájený predaj najnovšej rady sanitárnej keramiky a kúpeľňového nábytku KOLO Rekord. Rekord prináša do kúpeľne sviežosť, originalitu a moderný tvar. Jednoduchý a univerzálny štýl zaručuje mnohostranné využitie, atraktívna cena umožňuje všetkým, si Rekord zakúpiť.

Hlboké umývadlo s moderným, zaobleným tvarom je pohodlné pre umývanie, široká plocha okolo batérie je praktickým miestom pre toaletné potreby. Ľahko, dovnútra zkosené okraje uvývadiel, zabraňujú usadzovaniu vody s nečistotami, a tým prispievajú k ich ľahkému čisteniu. Umývadlá možno inštalovať s polostĺpom alebo so skrinkou pod umývadlo. Sériu dopĺňajú závesné a kombinované WC misy.

Veľký výber umývadiel v šírke 40, 50, 55, 60 cm a nábytkové umývadlá v šírke 50 a 60 cm umožňujú využiť novú radu Rekord na zariadnie malej ale i väčšej kúpeľne. Kombinácia keramiky s kúpeľňovými skrinkami dovoľuje udržiavať poriadok v kúpeľni a zároveň zvyšuje jej estetickú úroveň. K bočným nízkym a vysokým skrinkám možno pridať i kôš na prádlo. Zrkadlo nad umývadlom má praktickú odkladaciu poličku, na pranie možno doplniť aj halogénové osvetlenie.

Rada Rekord je taktiež najlepším riešením pre malé kúpeľne, umývadlá v šírke 50 a 55 cm majú od steny k prednému okraju len 41 cm. Tiež závesné WC s dĺžkou 52 cm a kombinované WC s dĺžkou len 62 cm možno veľmi dobre použiť v malých priestoroch. Na keramiku série Rekord sa vzťahuje záručná doba sedem rokov a na nábytok päť rokov.

Viac info na www.sanitec.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: umývadlá
Zdieľať článok

Diskusia