Hornbach ponuka kvetín
Zdroj: Hornbach

Pustite sa do záhradných projektov, Hornbach má otvorené

30. 03. 2021 Zdieľať

Jar všade, kam sa pozriete. Vonkajšie aj vnútorné záhrady v projektových marketoch Hornbach sú otvorené pre všetkých zákazníkov.

Smelo sa pustite do svojich záhradných projektov. V predajniach Hornbach je bez obmedzení dostupný široký sortiment záhradných substrátov, hnojív, jarných sadeníc a osiva, rastlín i kríkov. Kúpiť tu môžete aj záhradné náradie a záhradnú techniku, ako sú kosačky a kultivary. V ponuke je aj doplnkový sortiment nielen k Veľkej noci, ale aj k blížiacej sa grilovacej sezóne (domáce potreby, grily, rôzne druhy palív a podpaľačov), rovnako ako kvalitné krmivá a doplnky pre domáce zvieratá.

Hornbach ponuka kvetín

Zdroj: Hornbach

Vstup do záhradných centier Hornbach je možný výhradne cez špeciálne označený vchod a len s negatívnym antigénovým alebo RT-PCR testom nie starším ako 7 dní a so zakrytím horných ciest dýchacích za použitia respirátora FFP2. Pred vstupom do predajne je nutná dezinfekcia rúk.

Všetok ostatný tovar si zákazníci aj naďalej môžu pohodlne objednávať cez e-shop s vyzdvihnutím vo výdajnom okne prevádzky.

Zdroj: Hornbach

Kategória: Aktuality
Tagy: hnojivá jarné kvety záhradné inšpirácie
Zdieľať článok