Zdroj: Bang & Olufsen

Beosound Balance – dizajnový solitér, technologický majster

25. 05. 2020 Zdieľať

V kolekcii kreatívnych bezdrôtových reproduktorov dánskej značky Bang & Olufsen pribudol zaujímavý kúsok, navrhnutý v spolupráci s britským dizajnérom Benjaminom Hubertom.

Beosound Balance je valec so základňou z prírodného, alebo tmavého duba s výškou 38 cm a má vrchnú časť pokrytú špeciálnou textíliou. Na prvý pohľad pripomína modernú stolnú lampu, prístroj je však vytvorený, aby „rozsvietil temnoty akustického priestoru“.

speaker system

speaker systemBang & Olufsen

Postará sa o to sedem meničov s technológiou vytvárania lúčov, dômyselné digitálne spracovanie zvuku a diskrétne dotykové rozhranie. Prejdite prstom po kruhovej hliníkovej hornej doske a nastavte hlasitosť, či klepnutím na ikonu zmeňte skladbu, stopnite prehrávanie, alebo vyberte predvoľbu.

speaker system

speaker systemBang & Olufsen

Beosound Balance ponúka aj aktívnu kompenzáciu miestnosti, hlasové ovládanie Amazon Alexa, či Google Assistant, Bluetooth a Wi-Fi konektivitu, vrátane multiroom podpory.

Cez tento unikátny hudobný systém môžete streamovať skladby priamo zo svojho smartfónu vďaka Google Chromecast, Apple Airplay2 a Spotify Connect. Vyskúšajte si ho v predajniach BIS audio.

Viac informácií nájdete na www.bisaudio.sk.

Zdroj: PR článok BIS audio, s.r.o.

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: bezdrôtové reproduktory
Zdieľať článok