Zdroj: EGLO

Chytré osvetlenie – zdravie, bezpečie i zábava

14. 04. 2021 Zdieľať

Svietidlá nemusia byť len dekoratívne, ale môžu ovplyvniť mnoho aspektov nášho života. Chytré osvetlenie môžete ovládať a maximalizovať tak vaše zdravie, zabezpečiť svoj domov, a dokonca si aj užiť zábavu.

Pre prácu počas dňa potrebujeme biele studené farby, zatiaľ čo pri večernom odpočinku relaxujeme pri teplom bielom osvetlení. Aspoň hodinu pred spánkom je dobré eliminovať modré svetlo, to zvyšuje kvalitu spánku. Pri programe východ slnka si nastavíte čas a intenzitu svetla, ktoré vás prebudí. To všetko máte s EGLO Connect k nastaveniu len dotykom vášho prsta.

Inteligentné svietidlá ovládanie

Zdroj: EGLO

Chytré osvetlenie EGLO Connect vám pomôže nielen nastaviť správnu atmosféru, ale taktiež váš domov zabezpečí. Nastavte si automatické zapínanie a vypínanie osvetlenia u vás doma, keď ste práve preč, nasimulujete tak svoju prítomnosť a ochránite svoj domov pred nevítanými návštevníkmi. Pokiaľ sú návštevníci vítaní a máte doma párty, tak zvoľte disco program, ktorý mení farbu a intenzitu svetla podľa rytmu vašej hudby a dá vašej oslave iný rozmer.

Zdroj: Eglo

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: bezpečnosť inteligentné ovládanie inteligentné svietidlá svietidlá
Zdieľať článok