kávovar Philips 5400 LatteGo
Zdroj: Philips

Dokonalá káva môže byť aj doma

08. 12. 2020 Zdieľať

Viete, čo je v dome najdôležitejšie? Kávovar! Je najvyšší čas, aby ste si dopriali taký kávovar, ktorý vám splní všetky podmienky – očarí vaše chuťové bunky, jeho dizajn sa hodí do vašej kuchyne a nebude vás zaťažovať náročným čistením. Nemusíte nikam chodiť. Stačí si vybrať, akú kávu chcete, a dostanete ju presne podľa vašej chuti.

Od kapučína po espresso

Plnoautomatický kávovar Philips 5400 LatteGo vie pripraviť až dvanásť druhov nápojov z čerstvej kávy – espresso, nadýchané kapučíno, caffè crema, flat white. Kávu si vyberáte a prispôsobujete si ju cez intuitívny digitálny displej. Presnosť mletia, odolnosť a zachovanie chuti kávových zŕn zabezpečuje mlynček zo 100-percentnej keramiky. Rovnováhu medzi teplotou varenia a extrakciou arómy udržuje systém Aroma Extract a záverečnú bodku – hodvábne hladkú penu pridáva mliečny systém LatteGo. V napeňovacej komore sa mieša mlieko so vzduchom vysokou rýchlosťou, aby sa pri správnej teplote a bez striekania na šálku dostala krémová vrstva mliečnej peny.

kávovar Philips 5400 LatteGo

Zdroj: Philips

Upravená do dokonalosti

Koľko ľudí, toľko chutí. Pri káve to platí dvojnásobne. Ako môže existovať kávovar, ktorý očarí všetky vaše chute? Jednoducho – zavolá na pomoc softvérové nastavenia. Do štyroch používateľských profilov si uložíte vlastné preferencie o chuti, intenzite, množstve vody a mlieka a pri nasledovnom použití jednoducho vyberiete vlastný profil.

kávovar Philips 5400 LatteGo

Zdroj: Philips

S ľahkým čistením

Plnoautomatický kávovar Philips 5400 LatteGo je vytvorený tak, aby príprava kávy bola rýchla a jednoduchá – od výberu až po čistenie. Mliečny systém LatteGo má iba dve časti a žiadne skryté hadičky. Vložíte ich do umývačky riadu alebo opláchnete pod kohútikom, takže celý proces čistenia je úplne zjednodušený. Trvá 15 sekúnd. Filter AquaClean zabezpečuje, aby ste si mohli pripraviť až 5-tisíc šálok bez nutnosti odvápňovania, a odnímateľná varná jednotka umožňuje dôkladné vyčistenie vnútorného mechanizmu*.

kávovar Philips 5400 LatteGo

Zdroj: Philips

Dizajnový

Prvotriedny a elegantný dizajn kávovaru Philips 5400 LatteGo robí z neho štýlový a elegantný doplnok každej kuchyne. Jednoduché línie a chrómové časti ladia s interiérom rôznych majiteľov a potvrdzujú  ich dobrý vkus. Podrobné informácie nájdete na webe Philips.sk/LatteGo.

* Testovanie zákazníkmi v Nemecku v porovnaní s vedúcimi plne automatickými kávovarmi na jeden dotyk (káva + mlieko) na trhu (2017)

ZDROJ: PR článok Philips

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: automatické kávovary ručné kávovary
Zdieľať článok