Zdroj: Whirlpool

Nová generácia umývačiek Whirlpool MaxiSpace

07. 02. 2024 Zdieľať

Varíte pre veľkú rodinu, ale umývanie riadu je stále výzvou?

Predstavujeme vám novú generáciu špičkových umývačiek riadu Whirlpool MaxiSpace. S väčším vnútorným priestorom a extra priestrannou treťou zásuvkou s integrovanými vodnými dýzami vám umožní umyť viac riadu a ušetriť tak čas, energiu a starosti.

Značka Whirlpool uvádza na trh novú generáciu špičkových umývačiek riadu MaxiSpace. Vyspelá technológia a revolučné usporiadanie vnútorného priestoru pri zachovaní vonkajších rozmerov vám dávajú šancu umyť v jednom cykle ešte viac riadu. Pri vstavaných 60 cm širokých modeloch s integrovaným ostrekovacím ramenom sa môžete tešiť na inovatívnu vyššiu tretiu zásuvku SpaceClean, ktorá je pri bežných umývačkách určená len na príbory. Pri vybraných modeloch MaxiSpace môžete do tejto zásuvky vkladať napríklad hrnčeky, misky a poháre vysoké až 13 cm. Ich väčší obsah pritom nijako neobmedzuje priestor v strednom a spodnom koši.

Detail na riadom naloženú umývačku riadu.

Zdroj: Whirlpool

Nový rad umývačiek disponuje o. i. inteligentnou technológiou 6. zmysel (3 plne automatické programy), vysokotlakovými dýzami PowerClean Pro a funkciou NaturalDry, ktoré spoločne zaistia nekompromisnú kvalitu umývania a sušenia s maximálnou úsporou energie a času. Nové modely umývačiek sú navrhnuté v súlade s udržateľným životným štýlom – postupne rad doplnia umývačky MaxiSpace zaradené do výnimočne úspornej energetickej triedy A. Môžete s nimi ušetriť viac ako 15 % energie v porovnaní s umývačkami v triede B alebo dokonca 50 % v porovnaní s triedou F.

Detail na časť umývačky riadu.

Zdroj: Whirlpool

Pohľad do vnútra koša umývačky riadu s riadom.

Zdroj: Whirlpool

Vysokotlakové dýzy PowerClean Pro sú istotou skvelého výsledku umývania

Umývačky riadu Whirlpool MaxiSpace sú vybavené špeciálnym systémom PowerClean Pro s výkonnými vysokotlakovými vodnými dýzami. Pri aktivácii funkcie využívajú o 60 % výkonnejšie dýzy v zadnej časti spodného koša, čím je zaistené oveľa intenzívnejšie a výkonnejšie umývanie aj bez predumývania. Vďaka funkcii PowerClean Pro a špeciálnym držiakom je navyše možné veľký riad, ako hrnce, pekáče alebo panvice, rovnať nastojato a tak získať až 30 % miesta navyše.

Prirodzené a účinné sušenie

Už žiadne utieranie a zaschnuté kvapky s funkciou NaturalDry. Systém NaturalDry zaručuje až o 99 % lepší výkon sušenia. Zároveň ide o udržateľnejší prístup, ktorý šetrí až 40 % energie.

Domov tichý ako šepot

Nové umývačky riadu ponúkajú špeciálnu tichú voľbu, ktorá znižuje hladinu hluku až o ďalšie 3 dBA pri dokonalom výsledku umývania aj sušenia.

www.whirlpool.sk

Zdroj: PR článok Whirlpool Slovakia Home Appliances spol. s r.o.

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: elektrické spotrebiče kuchynský riad umývačky riadu úspora energie
Zdieľať článok
Sviatky pokoja či odpadu a mrhania energiami? 8 tipov pre ekologickejšie VianoceASB.sk

Sviatky pokoja či odpadu a mrhania energiami? 8 tipov pre ekologickejšie Vianoce

Chcete ušetriť energiu? Pomôže vám tepelnoizolačná omietkaDom z tehly

Chcete ušetriť energiu? Pomôže vám tepelnoizolačná omietka

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre je o niečo zelenšia. Ušetrí za vykurovanie aj elektrinuASB.sk

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre je o niečo zelenšia. Ušetrí za vykurovanie aj elektrinu

V Piešťanoch chcú postaviť envirocentrum. Vyhliadli si naň areál bývalého autokempingu pri vodnej nádrži SĺňavaASB.sk

V Piešťanoch chcú postaviť envirocentrum. Vyhliadli si naň areál bývalého autokempingu pri vodnej nádrži Sĺňava