Zdroj: Bissel

Plnou parou vpred! Vysávač Bissell CrossWave HydroSteam PET vysáva, vytiera aj suší a jedným stlačením tlačidla môžete spustiť parné čistenie.

11. 10. 2023 Zdieľať

Čistenie podlahy je nekonečný kolotoč. Postačia spoločné rodinné raňajky, domáce zviera, ktoré práve prišlo z venčenia, alebo len obyčajný prach, ktorý sa opäť usadil v kúte podlahy – preto je užitočné mať po ruke pomocníka, ktorý podlahu čo najrýchlejšie vysaje, vytrie a vysuší. A ak dokáže podlahu aj dôkladne vyčistiť a vydezinfikovať pomocou pary, je tým pravým! Jedným z takýchto užitočných pomocníkov je Bissell CrossWave HydroSteam PET.

Para ako kľúč k čistým podlahám

Horúca para je užitočným nástrojom na dosiahnutie dokonale čistej domácnosti a oceníte ju aj pri čistení podláh. Dokáže rýchlo uvoľniť aj zaschnuté, lepkavé škvrny a nečistoty, zneškodniť baktérie bez použitia ďalších chemikálií a dokonca odstrániť plesne alebo alergény. Preto je vhodné tento spôsob zaradiť ho do svojej upratovacej rutiny, oceníte ho tiež vtedy, ak máte doma alergika alebo astmatika. Vysávač je určený na dlaždice, PVC, vinyl, laminát, lakované drevo a koberce, takže vám nič nebráni v tom, aby ste sa naplno pustili do ešte žiarivejších podláh bez stôp.

Muž vysáva zvieracie chlpy z koberca a podlahy.

Zdroj: Bissel

Nový vysávač od spoločnosti Bissell kombinuje svoje osvedčené funkcie s parným systémom

V rámci úspešného radu CrossWave má teraz značka Bissell nový model, ktorý nielen vysáva, vytiera a suší, ale aj čistí parou, a to všetko v jednom kroku. Jej najnovší model Bissell CrossWave HydroSteam PET umožňuje spustiť parné čistenie jediným stlačením tlačidla. Má oddelené nádoby na čistú a špinavú vodu, takže vždy čistíte len čistou vodou. Primárne je určený na tvrdé podlahy, ale môžete s ním dodať druhý dych aj svojim starším kobercom.

Muž vysáva zvieracie chlpy z podlahy, vedľa neho sedí pes.

Zdroj: Bissel

Technológia Tangle-Free minimalizuje zamotávanie vlasov alebo chlpov domácich zvierat na čistiacu kefu, takže je ideálny do bytu alebo domu s domácimi zvieratami. Po použití stačí stlačiť tlačidlo samočistiaceho režimu, nechať jednotlivé komponenty vyschnúť a vysávač je opäť pripravený na ďalšiu prácu.

Zdroj: PR článok BISSELL

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: čistenie podlahy tyčové vysávače upratovanie
Zdieľať článok
Nezabudnite! Túto zeleninu, ovocie a kvety ešte môžete vysadiť do konca aprílaUrob si sám

Nezabudnite! Túto zeleninu, ovocie a kvety ešte môžete vysadiť do konca apríla

Ako si uľahčiť prácu s jednonápravovým malotraktorom? Štefan si vyrobil šikovný vylepšovák!Urob si sám

Ako si uľahčiť prácu s jednonápravovým malotraktorom? Štefan si vyrobil šikovný vylepšovák!

Majster roka 2023: Premena predzáhradky a plotu pred bytovým domomUrob si sám

Majster roka 2023: Premena predzáhradky a plotu pred bytovým domom

Od tradičnej polievky po zaváranie: 4 vynikajúce recepty z kyslej kapustyUrob si sám

Od tradičnej polievky po zaváranie: 4 vynikajúce recepty z kyslej kapusty