Tyčový vysávač pri deťoch aj domácich zvieratách
Zdroj: Bissell

Vypečte s vianočným upratovaním! Každodenné upratovanie uľahčia vysávače od značky Bissell

29. 11. 2022 Zdieľať

Kúpili ste si tyčový vysávač alebo to plánujete a neviete, čo od neho môžete očakávať? Staré ťažké vysávače, ktoré sa nikam nezmestili a pri prenášaní sa zamotávali do hadice, už našťastie neexistujú. Moderné tyčové vysávače sú ľahké, niektoré z nich sú bezdrôtové a vyčistia váš byt rýchlo a jednoducho. Vysávače od spoločnosti Bissell sú navyše multifunkčné – nielenže si poradia s rôznymi povrchmi, ale za pár minút vysajú, vytrú a vysušia vašu domácnosť!

Pomocník pri domácich zvieratách a malých deťoch

Tí, ktorí majú malé deti alebo domáce zvieratá, vedia, že musia čistiť svoj domov častejšie a dôkladnejšie. Deti občas vylejú nejakú tekutinu, pozametajú podlahu alebo vysypú múku, ktorú práve objavili na kuchynskej linke. Chlpy domácich miláčikov sú všade a napriek vašej snahe zanechávajú všade svoje odtlačky labiek. Nehovoriac o tom, že keď mačky začnú objavovať izbové rastliny, tak sú stopy po ich dobrodružstve po celej miestnosti!

Tyčový vysávač aj na koberce

Zdroj: Bissell

Vďaka tyčovým vysávačom Bissell bude váš domov v okamihu čistý a pripravený na ďalšie fungovanie. Môžete vysávať, mopovať a zbaviť sa všetkých škvŕn a nečistôt v priebehu niekoľkých minút a navyše podlahu rýchlo vysušiť. Výhodou je, že vďaka oddeleným nádržiam na čistú a špinavú vodu budete vždy vytierať čistou vodou.

Bezdrôtový alebo káblová klasika?

Ak sa rozhodujete, či si vybrať klasický káblový vysávač, alebo do svojej domácnosti zadovážiť moderného bezdrôtového krásavca, najskôr sa zamyslite nad veľkosťou svojej domácnosti. Ak bývate v malom byte, postačí vám bezdrôtový pomocník, ako je napríklad Bissell CrossWave C6 Cordless Pro Wet & Dry, ktorý na jedno nabitie vydrží vysávať, vytierať a sušiť až 25 minút.

Tyčový vysávač, ktorý vysáva, umýva aj suší

Zdroj: Bissell

Ak však bývate vo väčšej domácnosti, siahnite po klasickom káblovom vysávači. Skvelou voľbou je tyčový vysávač Bissell CrossWave C3, ktorý rovnako dokáže vysávať, mopovať aj sušiť. Nehrozí však, že by sa vám počas čistenia vybil a museli by ste čakať na jeho dobitie. Vďaka väčšej ploche kábel neprekáža a nezamotáva sa vám pod nohami ako v menších bytoch, kde nie je toľko priestoru na manévrovanie.

Dajte zbohom nepríjemnému zápachu

Pamätáte si, ako váš starý vysávač z času na čas nepríjemne zapáchal zatuchlinou? S novým vysávačom Bissell to už vďaka inovatívnemu systému prevencie zápachu FreshStart neplatí. Rotačná kefa, filter a samočistiaci roztok obsahujú špeciálnu antimikrobiálnu zložku, ktorá účinne a preventívne pôsobí proti nepríjemnému zápachu a nežiaducemu rastu baktérií.

Tyčový vysávač s mopom

Zdroj: Bissell

Váš domov bude príjemne voňať čistotou – a túto vôňu môžete znásobiť pomocou prírodného roztoku na čistenie viacerých povrchov, ktorý zanechá váš domov svieži a voňavý. Ak s vami žijú aj domáci miláčikovia, určite oceníte roztok Multi-Surface Pet Solution, ktorý účinne odstraňuje zápach a nečistoty od domácich miláčikov.

Len jedno stlačenie tlačidla – ako vysávač pripraviť na ďalšie upratovanie?

S modernými tyčovými vysávačmi sa nemusíte starať ani o náročné čistenie a údržbu prístroja. Po upratovaní stačí umiestniť vysávače Bissell do nabíjacej a samočistiacej stanice a stlačením tlačidla zapnúť samočistiaci program. Týmto spôsobom dokonale vyčistíte všetky časti vysávača vrátane rotačnej kefy. Po ukončení samočistiaceho procesu stačí zariadenie rozobrať a pred ďalším čistením nechať jednotlivé časti vyschnúť.

Zdroj: PR článok Bissell

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: tyčové vysávače upratovanie Vianoce vysávač
Zdieľať článok