Pre perfektne čistú domácnosť
Zdroj: Kärcher

Pre perfektne čistú domácnosť

31. 10. 2022 Zdieľať

Máte doma domácich miláčikov či po podlahe lezúcich potomkov? Potom by mala byť pre vás perfektne vyčistený domov prioritou.

Objednať si profesionálnu upratovaciu službu je skvelé riešenie. Prinesie však účinok len na pár dní. Čo tak mať ale čistú domácnosť permanentne pod kontrolou po celý rok? A pritom s minimálnou námahou. S Kärcher podlahovými či parnými čističmi to bude celkom jednoduché! Navyše teraz máte možnosť vyskúšať si ich bezplatne na 60 dní. Stačí zaregistrovať podlahový čistič FC 7 Cordless alebo parný čistič SC od 1.7. 2022 – 31.12. 2022 do registračného formuláru, ktorý nájdete na Skúšajte 60 dní bez rizika | Kärcher a potom už môžete testovať!

D1-(7)

Zdroj: Kärcher

Čo všetko dokážu podlahové čističe?

Vďaka štvorvalcovej technológii s protibežným otáčaním rýchlo a bez námahy odstraňuje mokré a suché každodenné nečistoty zo všetkých tvrdých podláh – vďaka funkcii BOOST si poradí aj s nepoddajnými nečistotami a samozrejme až po okraj. V tmavých rohoch a výklenkoch LED diódy dobre osvetľujú oblasť čistenia, takže nezostanú žiadne nečistoty. Keďže je súčasťou balenia 500 ml univerzálneho čističa a 30 ml čistiaceho prostriedku na kameň, ako aj náhradná sada valcov na kameň, môžete okamžite začať s hĺbkovým čistením vášho domu. Objem vody a rýchlosť otáčania automaticky vlhčených valcov je možné nastaviť v dvoch úrovniach podľa typu podlahy a vďaka oddeleným nádržiam na čistú a odpadovú vodu nie je potrebné ťahať vedrá.

D1 (6)

Zdroj: Kärcher

Výhody podlahových čističov FC 7 Cordless

  • Vlasy sa zachytávajú do vlasového filtra.
  • V porovnaní s konvenčnými metódami čistenia usporíte až 50 % času.
  • V porovnaní s bežnými mopom dosiahnete približne o 20 % lepší výsledok pri čistení.
  • Pri 45 minútovej výdrži batérie dokážete vyčistiť až 135 m² tvrdých podláh a štrbín.
  • Podlahový čistič je vhodný pre čistenie všetkých typov tvrdých podláh – vrátane drevených parkiet, laminátu, kameňa, keramických obkladov, vinylu či PVC.

Plnou parou vpred!

Dôkladné čistenie parným čističom Kärcher SC pod tlakom 4,2 bar dokáže odstrániť 99,999 % koronavírusov a 99,99 % všetkých bežných domácich baktérií z typických domácich tvrdých povrchov. Vďaka širokej ponuke príslušenstva si hravo poradíte s hladkými povrchmi, odsávačom pár, rohmi aj medzerami.

Obzvlášť praktická je parná žehlička, ktorá je tiež súčasťou balenia, ktorá urýchľuje žehlenie o 50 %. Funkcia VapoHydro navyše umožňuje pridávať horúcu vodu a ľahšie odstraňovať a odplavovať odolné nečistoty.

D1-(8)

Zdroj: Kärcher

Flexibilná podlahová hubica EasyFix zaujme účinnou lamelovou technológiou. Pomocou systému suchých zipsov je možné podlahovú utierku z mikrovlákna pohodlne pripevniť k podlahovej hubici bez toho, aby ste prišli do kontaktu s nečistotami.

Kobercový klzák dáva kobercom nový život.

Nádržku na vodu je možné vybrať a doplniť. Medzi ďalšie vlastnosti patrí: integrovaný odkladací priestor na káble, odkladací priestor na príslušenstvo, parkovacia poloha pre podlahovú hubicu.

Zdroj: PR článok KÄRCHER Slovakia, s.r.o.

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: baktérie v domácnosti čistenie podlahy upratovanie
Zdieľať článok