Zdroj: Hisense

Usporiadajte tú najlepšiu fanúšikovskú párty!

10. 06. 2024 Zdieľať

Správna párty chce dobre vychladené pivo, ktoré bude mať ten správny šmrnc. Ak chcete na svojich hostí urobiť dojem, zaobstarajte si domáce výčapné zariadenie! A ak k tomu pridáte ešte dokonale ugrilované steaky a živý prenos z  EURO 2024, úspech je zaručený!

Päťlitrové párty KEG súdky so zlatistým nápojom sú zaručenou atrakciou na každom väčšom stretnutí, či už v lete na záhrade s priateľmi, alebo pred televíznou obrazovkou, kde beží práve futbalový zápas z majstrovstiev Európy. Obsluha suda si však vyžaduje dosť zručnosti: nasadiť kohútik a uvoľniť ventil tak, aby pivo nebolo úplne napenené a aby tieklo správne – ani veľa, ani málo. Predovšetkým musí byť ale správne vychladené. Ako zo siedmeho schodu, ako hovorí klasik.

Ponúka sa elegantné riešenie – domáce výčapné zariadenie Hisense HBD5A pre bežne predávané päťlitrové KEG sudy veľkých a malých pivovarov. Je vybavené nastaviteľným chladením od 3 °C do 12 °C, systémom sýtenia CO2, ale aj bez CO2 LED displejom a pípou, vďaka ktorej zvládne obsluhovať bez úhony na interiér každý. Má tichú prevádzku, takže nebude pri fandení zbytočne rušiť. A po skončení párty vás nečaká žiadne zložité čistenie – stačí opláchnuť odkvapkávaciu misku a ste pripravení na ďalšiu jazdu. Tento šikovný a elegantný spotrebič stojí 179 EUR.

Nemal by vám chýbať ani inteligentný kontaktný gril s teplotnou sondou Hisense HCG1600DBT. V okamihu s ním pripravíte šťavnaté steaky, panini, chutné hamburgery, ryby a morské plody alebo dokonalú grilovanú zeleninu. Na výber máte deväť automatických programov, ako aj manuálne ovládanie podľa vašich preferencií s individuálne nastaviteľnou teplotou od 80 °C do 230 °C. Skvelým doplnkom je teplotná sonda, ktorá vám umožní pripraviť steaky presne podľa vašich preferencií. Nepriľnavé obojstranné platne s rebrovaným aj hladkým povrchom umožňujú rôzne spôsoby prípravy pokrmov, pričom prebytočná šťava a tuk odtekajú do špeciálnej odkvapkávacej misky. Po vyklopení hornej platne o 180° získate dvakrát väčšiu otvorenú grilovaciu plochu. Smart gril stojí 165 EUR.

Kontaktný gril v kuchyni na pracovnej doske.

Zdroj: Hisense

A ak práve vyberáte nový televízor pre sledovanie ME vo futbale s priateľmi, pozrite si špičkové Mini-LED televízory Hisense s dokonalým obrazom a zvukom. Sú vybavené aj inteligentnými technológiami pre tie najintenzívnejšie zážitky pri sledovaní športu či filmov i pri hraní dynamických hier. Hisense je oficiálnym sponzorom EURO 2024 a pripravil naozaj pestrú ponuku nielen pokročilých televízorov, ale aj ďalších sm spotrebičov pre radosť z fandenia.

Grafika Hisense Euro 2024.

Zdroj: Hisense

sk.hisense.com

Sense For Technology

Zdroj: PR článok Hisense

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: elektrické grily grilovanie
Zdieľať článok
10 najlepších receptov na gril, všetko o letnom reze drevín, prístrešok na terasu aj záhradné ohnisko. Júlový Urob si sám je v predaji!Urob si sám

10 najlepších receptov na gril, všetko o letnom reze drevín, prístrešok na terasu aj záhradné ohnisko. Júlový Urob si sám je v predaji!

Na mieste starej šopy vytvoril priestor pre opekanie, grilovanie a posedenie s priateľmi za každého počasiaUrob si sám

Na mieste starej šopy vytvoril priestor pre opekanie, grilovanie a posedenie s priateľmi za každého počasia

Ako si vybrať vonkajší gril? Na toto sa zamerajte pri výbere, aby vám čo najlepšie slúžilUrob si sám

Ako si vybrať vonkajší gril? Na toto sa zamerajte pri výbere, aby vám čo najlepšie slúžil

Ako sa starať o vianočný stromček v kvetináči? Odpovede na 6 najčastejších otázokUrob si sám

Ako sa starať o vianočný stromček v kvetináči? Odpovede na 6 najčastejších otázok