Zdroj: BELLA TAVOLA

Silvestrovské špeciality do domácnosti

15. 12. 2023 Zdieľať

Blíži sa nám príchod nového roka a s ním aj silvestrovská hostina. Aj Vás prídu navštíviť deti, vnúčatá, starí rodičia, alebo chystáte posedenie s priateľmi? Inšpirujte sa našimi trendy tipmi, ktoré vám uľahčia prípravu silvestrovského pohostenia pre vašich hostí a vy si užijete tento nezabudnuteľný večer naplno. Tak, poďme na to.

Servírujeme chlebíčky a jednohubky

Silvestrovské obložené misy, chlebíčky a jednohubky. Počas silvestrovskej noci chceme pohostiť naše návštevy všelijakými chuťovkami, najmä zo studenej kuchyne. Keď príde návšteva, starí rodičia, deti a vnúčatá a vy zrazu potrebujete servírovať pre viac hostí naraz, a nechcete odbehovať od stola, skvele vám poslúži veľký servírovací tanier Santa z kolekcie Toy’s Delight od Villeroy & Boch. Tento podnos „XXL“ Vám vďaka svojej veľkorysej veľkosti uľahčí servírovanie silvestrovskej hostiny a vy si užijete tento krásny večer bez starostí.

Veľký podnos s obrázkom Santu Villeroy Boch.

TOY’S DELIGHT – SERVÍROVACÍ TANIER SANTA 45 CM – VILLEROY & BOCH. Zdroj: BELLA TAVOLA

Slávnostné štrngnutie

Šampanské prosím! Silvestrovská noc vyvrcholí slávnostným prípitkom. A presne na takéto špeciálne príležitosti, akou je príchod nového roka,  bola vytvorená kolekcia krištáľových pohárov Palais od sklárne Nachtmann. Súprava pohárov na šampanské sa vďaka svojmu brilantnému brúsenému vzoru krištáľu stane pútačom na sviatočnom stole a dodá slávnostnému štrngnutiu iskrivý pôvab.

Sada pohárov na šampanské Palais.

NACHTMANN: Súprava 6 POHÁROV NA ŠAMPANSKÉ – PALAIS. Zdroj: BELLA TAVOLA

Novoročná kapustnica

Tradičná novoročná kapustnica nesmie u mnohých z nás na stole chýbať. Aj vy ju milujete, tak ako my? Pripravte si vašu silvestrovskú kapustnicu podľa rodinného receptu v tomto krásnom hrnci so zlatou hviezdou z kolekcie Noel od Le Creuset. Jeho pokrievka je zdobená jemným stromčekovým reliéfom a má úchytku v tvare hviezdy zlatej farby. Vďaka svojmu všestrannému tvaru a veľkosti je vhodný pre všetky typy receptov, od pečenia a praženia až po pomalé varenie a pôsobí tak slávnostne, že v ňom môžete kapustnicu servírovať aj priamo na stole. Tohtoročná novinka od Le Creuset.

Vianočný hrniec Le Creuset Noel.

LE CREUSET – LIATINOVÝ VIANOČNÝ HRNIEC SO ZLATOU HVIEZDOU 24CM/4,2L. Zdroj: BELLA TAVOLA

Tak a toto boli naše top 3 silvestrovské tipy. Ak vás niektorý z nich zaujal, navštívte nás na predajni Bella Tavola v Avion Shopping Park v Bratislave, v Optime Košice alebo na www.bellatavola.sk, kde nájdete ďalšie vychytávky, ktoré vám skrášlia silvestrovské stolovanie a očaria vašich hostí.

Zdroj: BELLA TAVOLA, s. r. o.

Kategória: Kuchyňa, jedáleň
Tagy: nový rok prestieranie silvester
Zdieľať článok
Prečo je radón nebezpečný? Ako zistiť prítomnosť radónu v dome a ako sa pred ním chrániťUrob si sám

Prečo je radón nebezpečný? Ako zistiť prítomnosť radónu v dome a ako sa pred ním chrániť

V blízkosti tejto rastliny sa vám bude lepšie dýchať. Citrónový muškát očarí nielen krásnou vôňouUrob si sám

V blízkosti tejto rastliny sa vám bude lepšie dýchať. Citrónový muškát očarí nielen krásnou vôňou

7 rastlín neskorej jesene, ktorým neprekážajú pochmúrne a chladné dniZáhrada

7 rastlín neskorej jesene, ktorým neprekážajú pochmúrne a chladné dni

Ako prerobiť pivnicu – sanácia stenyDom z tehly

Ako prerobiť pivnicu – sanácia steny