Klasicky nadčasová: Kúpeľňová séria Geberit Selnova

30. 04. 2020 Zdieľať

Či sa chystáte zariadiť novú kúpeľňu, alebo ste sa rozhodli pre rekonštrukciu, kúpeľňová séria Geberit Selnova dokáže vyhovieť vašim požiadavkám. Jej široký sortiment, oblé aj hranaté tvary, modulárny nábytok, priestorovo úsporné verzie do malých kúpeľní a špeciálny bezbariérový sortiment poskytne riešenie pre akúkoľvek situáciu.

Kúpeľňová séria Geberit Selnova sa vyznačuje skvelým pomerom ceny a výkonu a vysokou kvalitou, ktorá je so značkou Geberit neodmysliteľne spojená.

Vhodné riešenia

Umývadlá, toalety a bidety kúpeľňovej série Geberit Selnova existujú v dvoch variantoch – v ladných organických krivkách alebo v moderných hranatých tvaroch, čo umožní zladiť jednotlivé prvky v kúpeľni do želaného dizajnu. V ponuke je viacero typov závesných toaliet, ktoré poskytujú hneď niekoľko výhod – kúpeľňa pôsobí štýlovo a moderne, priestor okolo WC misy sa ľahšie udržiava v čistote a závesné WC zaberajú menej miesta. Ponuku dopĺňajú stojacie WC v rôznych dizajnoch. Avšak bez ohľadu na to, či si vyberiete závesné alebo stojacie WC, určite je dobré zvážiť misu bez splachovacieho okraja Rimfree, ktorá nemá žiadne skryté a nedostupné miesta a preto ju vždy ľahko a rýchlo vyčistíte.

Geberit Selnova
Geberit

Toaleta a bidet v modernom hranatom dizajne

Pre malé kúpeľne

V kúpeľňovej sérii Selnova nájdete celý rad výrobkov určených pre malé kúpeľne,  prípadne hosťovské kúpeľne, kde často záleží na každom centimetri. Skrátené toalety, šikovné tvary umývadiel a praktické skrinky. Výrobky Selnova Compact sa vyznačujú tvarmi, ktoré menej zasahujú do priestoru a ponechávajú dostatok miesta na voľný pohyb. Zároveň ponúkajú pohodlie a elegantný dizajn, aký od nich očakávate.

Kúpeľňová séria Geberit Selnova
Geberit

Priestorovo úsporné riešenia Geberit Selnova Compact sú ideálne do malých kúpeľní

Modulárny nábytok

Veľkou výhodou modulárneho nábytku je možnosť vyskladať si zostavu podľa vašich predstáv a potrieb. Skrinky v rôznych šírkach, výškach a hĺbkach a v rôznych farebných vyhotoveniach ponúkajú neobmedzený priestor pre vašu fantáziu. Súpravy štíhlych nábytkových umývadiel a umývadlových skriniek s dvierkami alebo zásuvkami poskytujú elegantný a praktický úložný priestor na veci každodennej potreby. Zásuvky môžu byť vybavené šikovnými úložnými boxmi. Sortiment dopĺňajú zrkadlové skrinky s voliteľným osvetlením. Pri všetkých výrobkoch je samozrejmosťou tiché dovieranie dvierok alebo zásuviek.

Kúpeľňová séria Geberit Selnova
Geberit

Elegantné umývadlo so štíhlym okrajom a dobre organizovaný kúpeľňový nábytok Geberit Selnova

Bezbariérové riešenia

Produktový rad Geberit Selnova Comfort myslí na osoby so zníženou pohyblivosťou a ich pohodlie. Vyššie posadené a predĺžené toalety alebo ergonomické ploché umývadlá s dostatočným priestorom na nohy pod umývadlom sú vhodné pre osoby na vozíku a umožňujú im zachovať si svoju nezávislosť pri každodennej hygiene.

Kúpeľňová séria Geberit Selnova
Geberit

Umývadlá Geberit Selnova Comfort ponúkajú pohodlie osobám so zníženou pohyblivosťou.

www.geberit.sk/selnova

Zdroj: PR článok spoločnosti Geberit

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: rekonštrukcia kúpeľne zariadenie kúpeľne
Zdieľať článok