Toaleta a bidet v hranatom prevedení
Zdroj: Geberit

Kúpeľňová séria Geberit Smyle vykúzli spokojný úsmev na tvári

30. 04. 2021 Zdieľať

Nová kúpeľňová séria Geberit Smyle sa nesie v duchu citlivo vedených línií a moderných dizajnových prvkov. Prináša do rodinných kúpeľní a do kúpeľní pre hostí harmóniu a ľahkosť.

Geberit sa pri navrhovaní zariadenia do kúpeľní sústredí na prepojenie funkčnosti a dizajnu. Výsledkom tohto prístupu je aj koncept novej série Geberit Smyle, kde je na prvom mieste harmónia, pocit ľahkosti a variabilita.

Kúpeľňa s hnedým nábytkom

Zdroj: Geberit

Keramika kúpeľňovej série Geberit Smyle má príjemne odľahčený vzhľad. Harmonické tvary a tenké vonkajšie okraje umývadiel kontrastujú s ich funkčným vnútorným priestorom a veľkorysými plochami odkladacieho priestoru v zadnej časti. Vybrať si môžete z mnohých veľkostí a modelov – od malých umývadiel do kúpeľní pre hostí až po dvojumývadlá pre rodinné kúpeľne. Veľmi praktický je tiež model umývadla so šírkou 120 cm, ktorý vytvára umývací priestor pre dvoch ľudí.

Umývadlo veľké

V ponuke sú aj rodinné umývadlá alebo dvojumývadlá v šírke 120 cm. Zdroj: Geberit

Nábytok dokonale splýva s keramikou. Ladne zaoblené rukoväte kopírujú línie umývadla a držia tak jednotný dizajn, ktorý je podporený tiež farbou rukovätí. Tá je totožná s farbou nábytku – iba v prípade dreveného dekoru orech hickory je rukoväť vo farbe láva a vytvára rafinovaný dizajnový detail.

Bočná skrinka pri umývadle

Na získanie ďalšieho odkladacieho priestoru možno vedľa umývadla doplniť bočnú skrinku v rovnakej hĺbke so sklenenou vrchnou doskou. Zdroj: Geberit

Nosnou myšlienkou série Smyle je modularita a s ňou spätá kombinovateľnosť. Dizajnéri môžu zariadenia kombinovať a prispôsobovať podľa priania zákazníka. Skrinky súčasne poskytujú možnosť otvoreného a uzavretého úložného priestoru, čo podporuje veľkosť škály kreatívnych riešení. Vznikajú tak vysoko individuálne návrhy kúpeľní podľa priania zákazníka. 

Viac informácií: www.geberit.sk/smyle

Zdroj: Geberit

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: kúpeľňové trendy kúpeľňový nábytok sanitárna keramika
Zdieľať článok