Walk-in zásteny SanSwiss EASY – úplne v trende súčasných kúpeľní

Walk-in zásteny SanSwiss EASY – úplne v trende súčasných kúpeľní

23. 04. 2021 Zdieľať

Walk-in zásteny sú stále populárnejšie, nielen u mladšej generácie, ale aj u starších a hendikepovaných ľudí. Iba jedna pevná stena, ktorá umožňuje pohodlný vstup do sprchy. Aj tak jednoduchá záležitosť môže byť krásna.

SanSwiss prichádza s atraktívnymi farbami profilov aj skiel, za zmienku stoja predovšetkým nové dekóry skla so sieťotlačou – Shade a Brume. Zaujímavý dekór skla vnáša do kúpeľne netradičný prvok a poskytuje súkromie v sprche. Tvrdené bezpečnostné sklo je vybavené antiplakovou úpravou Aquaperle – vynikajúcou ochranou proti vodnému kameňu. Na skle bez antiplakovej úpravy steká voda po celej ploche skla. Vodný kameň sa pri odparovaní vody usadzuje v póroch skla a zabraňuje stekaniu.

SanSwiss EASY STR4P: Pevná stena samostatná s vyrovnávacím profilom, BLACK LINE, číre sklo.

SanSwiss EASY STR4P: Pevná stena samostatná s vyrovnávacím profilom, BLACK LINE, číre sklo. Zdroj: SanSwiss

Antiplaková úprava Aquaperle znižuje usadzovanie nečistôt a vodného kameňa na skle. Vďaka tejto úprave stekajú kvapky vody zo skla dole a neusádzajú sa na ňom. Na skle môže zostať len niekoľko malých kvapiek. Aquaperle znižuje usadzovanie vodného kameňa na minimum a značne uľahčuje údržbu skla. Možná je aj kombinácia dvoch Walk-in zásten v rovnakom alebo úplne odlišnom dizajne (riešenie Concept Walk-in EASY vrátane spojovacieho dielu).

SanSwiss EASY STR4P 68 CONCEPT: 2 pevné steny samostatné s vyrovnávacím profilom, WHITE LINE, dekór skla Shade.

SanSwiss EASY STR4P 68 CONCEPT: 2 pevné steny samostatné s vyrovnávacím profilom, WHITE LINE, dekór skla Shade. Zdroj: SanSwiss

WALK-IN zásteny možno namontovať vpravo alebo vľavo – podľa dispozičného riešenia kúpeľne. Inštalácia Walk-in zásteny je možná priamo na podlahu, ale aj na vaničku. SanSwiss odporúča trendovú vaničku LIVADA z liateho mramoru.

Pozrite si video:

Spoločnosť SanSwiss je špecialista na sprchové kúty a vaničky, ktoré sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, funkčnosťou a moderným dizajnom. Výber kvalitných materiálov, starostlivé spracovanie modernými výrobnými procesmi a následný vývoj zaisťujú osvedčenú vysokú úroveň kvality všetkých sprchovacím kútov a zásten SanSwiss.

Viac na www.sanswiss.sk

Zdroj: SanSwiss

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: kúpeľňové trendy sprchovacie kúty
Zdieľať článok