Zdroj: LightPark

Všade rovnaká ponuka? LightPark je INÝ Dom nábytku

25. 04. 2023 Zdieľať

Každý, kto niekedy kupoval nábytok, vie, že na trhu je veľa možností. Ale stačí prejsť niekoľko obchodov a neubránite sa pocitu, že ich ponuka je prakticky rovnaká. Kam ísť, ak hľadáte niečo iné, niečo čo nemá každý? Veríme, že nákup nábytku by mal byť príjemný zážitok. Aj preto je LightPark INÝ Dom nábytku.

oranžová obývačka KARE

Dizajnové vychytávky vás inšpirujú k osobitým kombináciám. Zdroj: KARE

LightPark nie je obyčajný obchodný dom a ani takým nechce byť. Stratil by totiž čaro jedinečnosti, ktoré inde nenájdete – osobný prístup k zákazníkom a takmer rodinnú atmosféru. Nakupovanie nábytku totiž nie je len o hľadaní dokonalých dizajnových kúskov na dotvorenie interiéru alebo exteriéru. Vo väčšine z 21 showroomov s dizajnovým nábytkom a doplnkami sa totiž stretnete priamo s majiteľmi či exkluzívnymi predajcami vyše stovky značiek, ktoré väčšinou inde nenájdete. Predajcovia v LightParku si zakladajú na budovaní osobného vzťahu so zákazníkmi a vytváraní profesionálneho a priateľského zážitku z nakupovania, pri ktorom radi poradia a pomôžu s výberom alebo predstavou zákazníka – o čom sa môžete presvedčiť aj v sérii edukačných vlogov Sprievodca nábytkovým dizajnom.

Homie_Concept interiérová hojdačka

Závesné hojdačky do interiéru aj exteriéru. Zdroj: Homie Concept

Nábytok, z ktorého sa poskladáte

V Dome nábytku LightPark nájdete jedinečné kvalitné kúsky nábytku a doplnkov, ktoré vám pomôžu vytvoriť originálny priestor. Často pochádzajú zo svetových dizajnérskych domov a sú vyrobené z vysoko trvácnych prémiových materiálov.

BoConcept kreslo

Inšpirujte sa ikonickým severským dizajnom. Zdroj: BoConcept

V bohatej ponuke nájdete napríklad štýlový severský dizajn značky BoConcept, ikonickú taliansku značku Calligaris od LIVINGIN či ponuku talianskeho dizajnu od BELLAMÍ SOFA. Nechýbajú lifestylové vychytávky v nemeckom KARE, originálne a niekedy až exotické kúsky a solitéry v Modant či Asharia ani svetové kolekcie dizajnového nábytku od ELMINA a Homie Concept.

Elmina záhradný nábytok

Záhradný nábytok v modernom i romantickom dizajne. Zdroj: Elmina

Zastúpené sú však aj slovenské a české značky nábytku s lokálnou a často remeselnou výrobou, ako sú Jelínek, Domestav, Hanák kuchyne a interiéry, Luna sedačky alebo udržateľný nábytok z koreňov stromov od Reforest. Inteligentné osvetlenie hľadajte v Štúdiu svetla, ktoré stojí za značkou SvetelneStropy.sk, luxusné kúpeľne v štúdiu Marktech a ergonomický kancelársky nábytok v JC Design. Komplexná ponuka sortimentu zahŕňa ručne robené postele a matrace od Westieri, 100% prírodné podlahy od Stillwood, dizajnové závesy a tieniacu techniku od Arte House, nábytok na mieru, masívne stoly, orientálne a moderné koberce, hravé detské izby aj štýlové nábytkové doplnky.

osvetlenie

Riešenie inteligentného osvetlenia a barrisolových napínaných stropov. Zdroj: Štúdio svetla

Dizajnový nábytok z dizajnového Domu nábytku

LightPark nie je na trhu s nábytkovým dizajnom nováčik, má už overené renomé. Nedávno však prešiel rozsiahlym redizajnom interiérov pod rukou skúsených architektov, aby bol novší, krajší a modernejší. Neprehliadnuteľnou vychytávkou nového interiéru je aj najvyššia živá zelená stena na Slovensku.

Okrem talianskeho nábytku tu nájdete aj vynikajúcu taliansku kuchyňu vo vychýrenej reštaurácii Ristorante Italiano da Cono.  Len tu si môžete popri nakupovaní dizajnového nábytku dopriať pravú taliansku kávičku, chrumkavú pizzu a domáce cestoviny, čerstvé ryby, šťavnaté steaky, dezerty či lahodné víno.

Tak neváhajte a navštívte Dom nábytku LightPark na Račianskej ulici 90 v Bratislave. Osobne sa presvedčte o tom, že LightPark je úplne INÝ Dom nábytku.

Reforest stôl z koreňov

Nevšedný remeselný nábytok z koreňov stromov. Zdroj: Reforest

Web: www.lightpark.sk
Facebook: www.facebook.com/LightPark.sk
Instagram: https://www.instagram.com/od_lightpark/

Zdroj: PR článok LightPark

Kategória: Nábytok
Tagy: dizajnový nábytok
Zdieľať článok
Zatepliť alebo nezatepliť jednovrstvové murivo? Názory sa rôznia, ale jedno je isté!Urob si sám

Zatepliť alebo nezatepliť jednovrstvové murivo? Názory sa rôznia, ale jedno je isté!

Pestrec mariánsky: Liečivý bodliak, ktorý ochráni pečeň a posilní obranyschopnosť organizmuZáhrada

Pestrec mariánsky: Liečivý bodliak, ktorý ochráni pečeň a posilní obranyschopnosť organizmu

Oplatí sa postaviť bungalov s garážou?Dom z tehly

Oplatí sa postaviť bungalov s garážou?

Kúpili sme chalupu, na veľkú rekonštrukciu ale čas neostávaDom z tehly

Kúpili sme chalupu, na veľkú rekonštrukciu ale čas neostáva