Pomocníci pre zdravie aj pre krásu

03. 04. 2009
Zdieľať

Absolútne nevyhnutná zubná kefka, ale aj fén, depilátor či holiaci strojček – to všetko sú vecičky, bez ktorých si dnes život v kúpeľni nevieme predstaviť nielen my ženy, ale dokonca už ani mnohí muži!

Pravidelné čistenie zubov

predstavuje najúčinnejšiu prevenciu proti kazom a paradentóze. Nie je to však všetko, pretože aj keď si budete zuby čistiť niekoľkokrát denne, môžu vzniknúť nebezpečné poškodenia a zápaly ďasien. Dôvodom je nesprávna technika čistenia a nesprávna starostlivosť. Až 33 % plôch všetkých zubov zostáva pri pravidelnej hygiene ústnej dutiny nedotknutých, lebo sú ťažko prístupné.

Najmä v medzizubných priestoroch často zostávajú zvyšky potravy, niekedy až s fatálnymi dôsledkami. Nové štúdie dokázali, že nedostatočná hygiena ústnej dutiny môže v ťažkých prípadoch vyvolať srdcový infarkt, zápal pľúc alebo mozgovú mŕtvicu. Pomocou správnej zubnej kefky a zubnej sprchy zvládnete rýchlo, ľahko a dôkladne starostlivosť aj v ťažko dosiahnuteľných problematických oblastiach vášho chrupu.
 


Pomocníci pre zdravie aj pre krásu

188433


Pomocníci pre zdravie aj pre krásu

188445

Nabíjateľná zubná kefka Philips HX1630 má patentovaný systém na ochranu ďasien, ktorý sa nastavuje tak, aby dosiahol optimálny tlak čistenia (jemné na ďasná, účinné na povlak). Dvojité čistenie – čistí viditeľný povrch zubov, pričom aktívna špička sa zameriava na  ťažko dostupný povlak medzi zubami. Jeden extra nástavec na kefku. Dvojminútový časovač. Indikátor nabíjania. Nabíjací stojan na nabíjanie s možnosťou odloženia nástavca na kefku. Technické údaje: prevádzkový čas (od plného nabitia po úplné vybitie) 5 minút, čas nabíjania 16 hodín, nabíjateľná batéria NiCd, napätie 220 až 240 V, frekvencia 50/60 Hz, príkon 2,9 W. Dvojitý kefkový nadstavec: kombinovaný kefkový nadstavec – 15 000 čistiacich pohybov/min. Cena 33,16 € (998 Sk). Sonická zubná kefka s viacsmerovou hlavicou Panasonic EW 1035 má štyri výmenné hlavice, ktoré sú určené na cielené čistenie jednotlivých častí chrupu. Kefka čistí zuby z vnútornej a vonkajšej strany, vertikálne aj horizontálne, vrátane medzizubných priestorov. Má masážny režim, ktorý podporuje prekrvenie ďasien. K ďalším funkciám patrí jemný štart, varovanie pri nadmernom tlaku na zuby a možnosť nastavenia optimálneho času čistenia (t. j. dve minúty). Moderný lineárny motor dosahuje až 34 000 kmitov za minútu a udržiava plný výkon až do nového nabitia. Odporúčaná cena 99 € (2 982 Sk).
Starostlivosť o vlasy  

Pomocníci pre zdravie aj pre krásu

188374


Pomocníci pre zdravie aj pre krásu

188423

Bezdrôtová nabíjacia žehlička na vlasy od firmy Princess, vyrobená pomocou najnovšej technológie, tzv. tourmaline, keramickej technológie a nanotechnológie. Ideálna doma aj na cesty. Na plné nabitie ju možno používať minimálne 40 minút. Je vybavená prepínačom na nastavenie teploty (od 80 do 200 °C), LCD displejom a štyrmi nabíjacími batériami. Ak prístroj nebudete práve používať, môžete ho odložiť do luxusnej taštičky. Na bočných stranách sú dve malé zrkadielka. Výkon 12 W. Keramické doštičky zaručujú lesk vlasov a turmalínová vrstva pôsobí proti statickej elektrine. Nanosilver vrstva má čistiaci účinok na vlasy – pri pravidelnom použití budú vlasy svieže, lesklé, pružné a zdravšie. Odporúčaná cena 73,78 €  (2 223 Sk). Dodáva Nippon. Fén Remington D 4444 Shine Therapy s patentovaným systémom aktivovaným teplom. Systém premení zmes vitamínového kondicionéru s obsahom avokádového oleja, bohatého na vitamín A, E a D, na jemnú hmlu a rovnomerne ju vpraví do vlasov, ktoré potom majú vysoký lesk. Vymeniteľná náplň vydrží až 40 použití v závislosti od dĺžky vlasov. Výkon 2 000 W, keramická a turmalínová mriežka na rovnomerné rozloženie teploty a rýchle sušenie, ionizácia na hladký styling, oddelené nastavenie troch teplôt / dve rýchlosti fúkania, koncentrátor na precízny styling, odnímateľný filter a zadná mriežka. V balení sú dve náplne Shine Therapy (každá na 40 použití), ďalšie náplne kúpite v sieti obchodov – tam, kde aj samotný fén. Cena 54,01 € (1 627 Sk).

Pomocníci pre zdravie aj pre krásu

188427


Pomocníci pre zdravie aj pre krásu

188425

Sušič vlasov Rowenta PRO2300 s funkciou ionizácie vlasov eliminuje statickú elektrinu, takže vlasy sú hladšie a lesklejšie. Keramická mriežka výstupu vzduchu, odnímateľná mriežka vstupu vzduchu. Tri stupne nastavenia teploty, dva výkonnostné stupne, tlačidlo studeného vzduchu, koncentrátor vzduchu, závesné uško. Príkon 2 300 W. Cena 49,90 € (1 503 Sk). Profesionálny sušič vlasov Rowenta Prolight AC Compact CV8410D0 o 20 % menší a ľahší ako bežné modely, ale s rovnakým výkonom (príkon 2 000 W). AC motor má trojnásobnú životnosť. Veľmi úzky (8 mm) koncentrátor vzduchu. Skutočne studený prúd vzduchu fixuje účes. Prístroj má aj funkciu ionizácie vlasov – eliminuje statickú elektrinu. Keramický povrch mriežky zabezpečuje optimálne vyžarovanie tepla. Patentovaný ventilátor na 100 % využitie vzduchu. Jednoduchá obsluha, uskladnenie aj prenos. Tri stupne nastavenia teploty a dva stupne regulácie výkonu. Cena 54,90 € (1 653 Sk).

Pomocníci pre zdravie aj pre krásu

188375


Pomocníci pre zdravie aj pre krásu

188444

Luxusný set elektrických natáčok od firmy Princess s veľmi trvanlivou povrchovou úpravou obsahuje dvadsať natáčok s chladným koncom na bezpečné použitie vo dvoch rôznych veľkostiach vrátane pinetiek. Nahrievacie teleso je skladacie, aby sa dali natáčky jednoducho zložiť z podstavca. Schránka na kábel. Výrobok sa dá zložiť do taštičky, ktorá sa dodáva spolu s prístrojom. Multivoltáž pre každú destináciu, 80 W. Cena 47,82 € (1 440 Sk). Dodáva Nippon. Najnovší model fénu Panasonic EH2271 prichádza s využitím zvlhčujúcich ultra jemných častíc vody. Takzvané nanočastice sú niekoľkonásobne menšie ako ióny, ktoré sa využívali predtým. To umožňuje v rovnakom prúde za rovnaký čas rozptýliť niekoľkonásobne väčší počet častíc, a tým aj niekoľkonásobne väčšie množstvo vlhkosti. Výsledkom sú lesklé, pevné, silné a svieže vlasy, a to i pri častom fénovaní. Fén má externé dýzy, ktorými nanočastice prúdia paralelne s teplým vzduchom. Model EH2271 je vybavený difuzérom na zväčšenie objemu účesu a funkciou Ion Charge, vďaka ktorej sú vlasy po celý čas fénovania schopné prijímať záporné ióny, teda aj vlhkosť. Odporúčaná cena je 82,81 € (2 495 Sk).
Starostliosť o tvár  

Pomocníci pre zdravie aj pre krásu

188430


Pomocníci pre zdravie aj pre krásu

188376

Akumulátorový strojček na strihanie vlasov a fúzov Rowenta Expertise precision TN8120D4. Patentovaný systém automatického vysúvania čepele: čepeľ sa vysúva elektricky, stisnutím tlačidla na kontrolu správnej dĺžky strihu. Samomazacia profesionálna keramická čepeľ s predĺženou životnosťou. Vylepšený ergonomický tvar, veľmi odolný motor.
Bezpečné používanie: nastavená výška strihu je blokovaná proti nechcenému posunutiu. Svetelná indikácia dĺžky strihu. Tri hrebeňové nadstavce, 40 pozícii nastavenia (1 až 45 mm). Nový hrebeň na strihanie fúzov s piatimi pozíciami (0,5 až 2,5 mm). Výmenná holiaca hlava s hrebeňovým nadstavcom na holenie všetkých častí tela (okrem tváre), päť pozícii (od 4 do 8 mm). Sieťové aj bezšnúrové použitie (až 60 minút). Hrebeň, nožničky a kefka na čistenie – všetko v novom kufríku. Cena 64,90 € (1 955 Sk).
Holiaci strojček Remington R6130 má čepele s karbónovým povrchom so štruktúrou diamantu, ktoré ponúkajú až o 400 % väčšiu pevnosť než niklové čepele, čo predlžuje životnosť a navyše vďaka nim dosiahnete prvotriedny strih. Tri nezávislé plávajúce hlavy sa prispôsobia kontúram tváre. Výkyvný krk sa prispôsobí aj tým oblastiam, ktoré sa holia najťažšie – krku a bradu. Dvojstopový, umývateľný, sieť/akumulátor, 90 minút do úplného nabitia, 5-minútové nabitie na jedno oholenie, 60 minút prevádzky, LCD displej, univerzálne napätie, cestovné puzdro, výsuvný zastrihávač, štetec na čistenie. Cena 90,17 € (2 716 Sk).

Pomocníci pre zdravie aj pre krásu

188437


Pomocníci pre zdravie aj pre krásu

188438

Strihač vlasov Philips Super-Easy QC5070 umožňuje vytvárať takmer ľubovoľné účesy v pohodlí domova. Vďaka 15 nastaveniam dĺžky (1 až 41 mm), indikátoru výsledného efektu a zámke na zafixovanie dĺžky získate ľahko a rýchlo požadovaný strih. Hrebeň sleduje kontúry hlavy. Revolučné samoostriace čepele Steelwave v tvare vlny nasmerujú fúzy alebo vlasy na presný a rovnomerný strih. Technické údaje: napájací systém, čas nabíjania 8 hodín, prevádzkový čas 35 minút. Príslušenstvo. čistiaca kefa, holiaci systém, nabíjačka, ochranné puzdro na bezpečné skladovanie aj pri cestovaní. Cena 59,72 € (1 799 Sk). Súprava na úpravu chĺpkov Philips QG3190 s revolučnou technológiou MicroBlade navrhnutou tak, aby sa dosiahla maximálna presnosť pri vytváraní želaného vzhľadu. Tvrdené oceľové čepele Inox majú dlhú životnosť. Deväť nadstavcov na neobmedzené možnosti tvarovania účesu. Vodotesný na jednoduché používanie a čistenie. Príslušenstvo: úložný stojan, mini holiaci strojček, zastrihávacia čepeľ plnej veľkosti, nadstavec strihača vlasov a hrebeňový nadstavec na bradu a fúzy, zastrihávač chĺpkov nosa a uší, presný zastrihávač, jemná detailná čepeľ, hrebeňový nástavec na obočie so štyrmi polohami. Súprava je nabíjateľná, čas nabíjania je 10 hodín a prevádzkový čas 35 minút. Cena 66,35 € (1 968 Sk).
Starostlivosť o telo  

Pomocníci pre zdravie aj pre krásu

188405


Pomocníci pre zdravie aj pre krásu

188432

Depilátor Remington EP5000 kombinovaný s epilátorom, ktorého základom je systém BodyCurve. Úzka zaoblená hlava v tvare valčeka s pinzetami kopíruje krivky tela a 15 pinziet odstraňuje chĺpky aj s korienkami. Nechýbajú dva sety masážnych výstupkov na redukciu vnímania bolesti a dve rýchlosti. Hlava prístroja sa dá umývať. Batéria vydrží pracovať až 60 minút. V balení je peelingová rukavica a praktická taštička. Cena 68,52 € (2 064 Sk). Dámsky zastrihávač a epilátor Philips HP6530 s krytom opti-start a masážnym krytom na najúčinnejšiu epiláciu. Epilačná hlava sa dá umývať. Extra nastavenia rýchlosti na citlivejšie oblasti. Zastrihávačom s nadstavcom na zastrihávanie s piatimi nastaveniami dĺžky si môžete upraviť oblasť bikín a dodať jej jedinečný strih podľa šablón. Dá sa používať aj v sprche. Nabíjateľný – vydrží až 60 minút. Súčasťou balenia je luxusné puzdro. Novinka, predpokladaná cena 75 € (2 259 Sk).

Pomocníci pre zdravie aj pre krásu

188429


Pomocníci pre zdravie aj pre krásu

188428

Dámský depilátor Rowenta Lovely Silence Basic s technológiou Silent, ktorá zabezpečuje tichú a diskrétnu depiláciu. Patentovaná, ergonomicky tvarovaná hlava lepšie kopíruje pokožku, presnejšie a účinnejšie depiluje. Exfoliačná hlava sa dá vymieňať a umývať. Nadstavec na podpazušie a bikiny, 24 depilačných pinziet. Efektívny masážny systém 24 guľôčok uvoľňuje pokožku a znižuje bolesť. Dve rýchlosti. Kefka na čistenie a puzdro na uloženie. Cena 49,90 € (1 503 Sk).  Dámsky depilátor Rowenta Fresh Extreme Platinium s technológiou Air Pulse na okamžitú bezbolestnú depiláciu – svieži prúd vzduchu ihneď ochladzuje pokožku a znižuje bolesť. Technológia Silent zabezpečuje tichú a diskrétnu depiláciu. Ergonomická výkyvná hlava dokonale kopíruje pokožku, intenzívne osvetlenie pokožky. Výmenná a umývateľná holiaca, exfoliačná a zastrihávacia (bikiny) hlava. Nadstavec na podpazušie a bikiny. Patentovaná depilačná hlava na presnú a účinnú depiláciu s 24 depilačnými pinzetami a s 24 masážnymi guľôčkami na ďalšie zníženie bolesti. Dve rýchlosti. Kefka na čistenie a puzdro na uloženie. Cena 99,90 € (3 009 Sk).

Pomocníci pre zdravie aj pre krásu

188373


Pomocníci pre zdravie aj pre krásu

188431

Osobná fitnes váha Sencor SBS 3004 na meranie telesného tuku a vody. Váži do hmotnosti 150 kg s rozlíšením 100 g. Rozlíšenie tuku a vody 0,1 %. Pamäť pre osem osôb. Automatické nulovanie a vypnutie. Indikácia preťaženia a slabej batérie. Napájanie: 9 V alkalická batéria, ktorá je súčasťou balenia. Predáva Fast Plus. Depilátor Philips HP 6517 s integrovaným chladičom pokožky a masážou. Dodatočný ľadový chladič s otočnou hlavou s jednoduchým nasadením chladí pokožku, čím spolu s akustickou masážou s aloe vera tlmia bolesť. Hypoalergénne keramické disky sú výnimočne rýchle a účinné, pretože dokážu odstrániť chĺpky od korienkov, a tak zabezpečiť zamatovo hladkú pokožku až na 4 týždne. Príslušenstvo: dodatočná holiaca hlava na hladké oholenie, kryt na citlivé oblasti tela, izolačné puzdro na pohodlnú manipuláciu, peelingová rukavica, luxusné odkladacie puzdro na uskladnenie a ochranu. Cena 129,99 € (3 916 Sk).

Článok bol uverejnený v časopise Môj dom

Kategória: Bývanie Domáce spotrebiče
Tagy: depilátor domáci pomocníci fén holiaci strojček kulma zubná kefka
Zdieľať článok

Diskusia