Viac vzduchu a radosti zo života

Viac vzduchu a radosti zo života

30. 11. 2007
Zdieľať

Občas sa zdá byť všetko v poriadku. Steny sú vymaľované novými farbami, podlaha je v nových šatách, sedačka, koberec, nábytok sú na svojom mieste… Všetko je tak, ako malo byť, a predsa tu niečo chýba. Chýba tu čerešnička na torte alebo jednoducho dobrý nápad. Dobrý nápad sa vždy zíde, či už máte veľký, alebo malý byt, preto vám teraz ponúkam niekoľko nápadov pre obývaciu izbu, ktorá vďaka nim môže získať tú pravú iskru v očiach.
Viac vzduchu a radosti zo života

123336


Viac vzduchu a radosti zo života

123339

Rozhodli ste sa ignorovať predsieň alebo zádverie v byte, aby sa vám nezmenšoval obytný priestor, ale napriek tomu vám vadia pohľady návštev rovno do taniera? Vešiaková a policová zástena alebo skriňa s dierou uprostred – takto rôzne by sa dal nazvať tento elegantný a praktický kus nábytku, ktorý vám spomínaný problém vyrieši a zároveň nechá obývačku dýchať.

Vyzerá vaša nová obývacia izba akási pustá, bez života? Pustite si svoju fantáziu na „špacír“ a vytvorte na stene kvetinový záhon.


Viac vzduchu a radosti zo života

123340


Viac vzduchu a radosti zo života

123342

V zimných večeroch, pri čítaní knihy alebo sledovaní televízneho programu sa radi zabalíme do deky, no v letných mesiacoch zrazu nevieme, kam s ňou. Vyrieši to taburetka s odkladacím priestorom vo svojich útrobách.

Namiesto niekoľkých obrazov si vytvorte abstraktné umenie z CD a DVD nosičov, ktoré umiestnite v štrbinách takejto nástenky a vďaka tomu budete mať nielen prehľad v tituloch, ale aj odľahčíte obsah zásuviek v obývacej izbe.Kategória: Bývanie Nábytok Navrhovanie interiéru
Tagy: nábytok predsieň
Zdieľať článok

Diskusia