Nízkoenergetický dom šetrí vaše vrecko a životné prostredie

Nízkoenergetický dom šetrí vaše vrecko a životné prostredie

26. 08. 2009
Zdieľať

Ceny energií neustále rastú a stavba murovaného rodinného domu môže veľa záujemcov odradiť kvôli obavám z vysokých nákladov na vykurovanie. Ekonomické stavby, najväčší staviteľ murovaných rodinných domov v Českej republike pôsobiaci aj na slovenskom trhu, však tento problém vyriešil – ponúka svojim zákazníkom bezplatný program NÍZKOENERGETICKÝ DOM, s ktorým môžete ušetriť priemerne až 75 % nákladov na kúrenie oproti klasickému murovanému domu.

— Komerčná prezentácia spoločnosti Ekonomické stavby s.r.o.—

Spotrebujete jen štvrtinu tepla
V minulosti bolo zvykom stavať nízkoenergetické domy len z dreva. Ak mal niekto záujem o tradičný murovaný dom, musel počítať s tým, že náklady na kúrenie budú výrazne vyššie. Dnes už je situácia iná. V rámci programu NÍZKOENERGETICKÝ DOM od Ekonomických stavieb môžete získať výhody murovaného domu s minimálnymi energetickými nárokmi. Tepelná náročnosť nízkoenergetického domu je len 50 kWh/m² za rok, teda priemerne až o 75 % menej, ako spotrebuje bežný dom, ktorého spotreba je 170 kWh/m², niekedy až 240 kWh/m².

S tepelným čerpadlom ušetríte ešte viac energie
Izolácia nízkoenergetických domov Ekonomických stavieb dosiahla maximálnu úroveň. Je neefektívne snažiť sa viac a viac izolovať dom s vidinou ešte väčšej úspory energie. Ekonomické stavby preto ponúkajú svojim zákazníkom omnoho lepšie riešenie, ako ušetriť peniaze za energiu, a tým sú tepelné čerpadlá založené na technológii voda/vzduch alebo voda/zem. Tepelné čerpadlá sú najlacnejším zdrojom tepla. Už teraz s nízkoenergetickým domom ušetríte ročne minimálne 1 000 Euro. Ak ešte budeme počítať s využitím tepelného čerpadla a s predpokladaným rastom cien energie, ušetríte v budúcnosti ešte oveľa viac.

Nízkoenergetický dom chráni životné prostredie
Činnosť človeka má negatívny dopad na životné prostredie. Nízkoenergetické domy sú preto navrhnuté tak, aby boli čo najšetrnejšie k životnému prostrediu. Vďaka ich nízkej spotrebe energie sa do ovzdušia vypúšťa menej škodlivých splodín. A pretože Ekonomické stavby ponúkajú individuálne služby každému zákazníkovi, majú klienti možnosť riešiť akýkoľvek projekt domu ako nízkoenergetický.Vzhľadom k použitým materiálom a technológiám je síce nadobúdacia cena nízkoenergetického domu nepatrne vyššia ako u domu klasického, ale zároveň takýto dom získava na trhu omnoho väčšiu hodnotu.

Nízkoenergetické domy Ekonomických stavieb splňujú najnáročnejšie európske požiadavky na tepelne úsporné domy. Nízkoenergetický dom myslí aj na vašu budúcnosť – na vaše peniaze a životné prostredie. Prečo teda ďalej čakať? Už dnes môžete urobiť prvý krok k tomu, aby ste si splnili svoj sen o bývaní.

Kontakt:


Ekonomické stavby s.r.o.
Pohranická ulica 391
951 01, Štitáre
Tel:037 655 99 11
Mob: 0903 571 471
info@ekonomicke-stavby.sk
www.ekonomicke-stavby.sk
Pobočka Žilina:
Moyzesova 35
010 01, Žilina
Tel:037 655 99 11
info@ekonomicke-stavby.sk
Pobočka Košice:
Hroncova 5
040 01, Košice
Tel:037 655 99 11
info@ekonomicke-stavby.sk

Kontakt ČR:
Ekonomické stavby a.s.
Ke Křižovatce 466,
Zruč-Senec 330 08
Tel: 00420/377 825 782
Mobil: 00420/ 777 743 411
info@ekonomicke-stavby.cz
www.ekonomicke-stavby.cz

Kategória: Nezaradené
Zdieľať článok

Diskusia