Každá druhá rodina na Slovensku vlastní kotol Protherm

01. 10. 2014 Zdieľať

K tomu, aby ste zistili, ako chutí pravé teplo domova, stačí málo. Možno len nazrieť k svojim známym, priateľom, rodine či susedom, ktorí sa v dome či byte tešia pohodliu. A to najmä v čase, keď vonku zúri chladné počasie. Za príjemným teplom a dobrou náladou v domácnostiach stojí totiž až v polovici všetkých inštalácií kotol značky Protherm.

Vďaka dôvere, ktorú domácnosti prejavujú tejto značke, je Protherm v súčasnosti na Slovensku lídrom na trhu plynových kotlov. 


Každá druhá rodina na Slovensku vlastní kotol Protherm

1424887
Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Pravé teplo domova 

Príjemné vstávanie celej rodiny do vyhriateho domu v mrazivom januári či neobmedzené množstvo teplej vody počas celého roka. Slovenské domácnosti vedia čo chcú, lebo práve v takýchto situáciách veria technológiám značky Protherm. Kotly s názvom Tiger, Panther či Lev sú pre každú rodinu s domom či bytom symbolom kvality za rozumnú cenu. Progresívna a moderná značka Protherm je súčasťou medzinárodnej skupiny Vaillant Group, najväčšieho združenia výrobcov vykurovacích zariadení v Európe. Len na Slovensku zamestnáva vo svojich dvoch závodoch viac ako 1 300 ľudí. Ročne vyrobí viac ako 350-tisíc kotlov, z toho až 150-tisíc značky Protherm. Kotly sa vyznačujú vysokou účinnosťou, dlhou životnosťou, veľkým výkonovým rozsahom, ľahko sa obsluhujú a ich zapojenie i spustenie je nenáročné a pohodlné. Protherm prináša každý rok na trh novinky, ktorými sa snaží zvýšiť nielen užívateľský komfort a dopriať domácnostiam čo najviac pohody, ale aj znížiť náklady na energiu. Okrem plynových a kondenzačných kotlov ponúka aj plynové prietokové ohrievače, elektrické kotly a konvektory, kotly na tuhé palivo, solárne systémy, zásobníky teplej vody či spoľahlivú regulačnú techniku. Chápe, že výber vhodného zdroja tepla je pre domácnosť rozhodnutím na dlhý čas. A celý ten čas chce ísť ruka v ruke s potrebami slovenských rodín. 


Každá druhá rodina na Slovensku vlastní kotol Protherm

1424885
Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Teplo i služby na dosah ruky

Receptom na spokojné bývanie je vedieť rýchlo vyriešiť všetky problémy okolo domu, bytu i vykurovania. Aj značka Protherm to vie. Okrem predaja kotla je pre ňu dôležitá aj  starostlivosť o zákazníka a o výrobok, ktorý si kúpil. Tak ako máte dnes na dosah ruky ovládanie kotla, aby ste si nastavili teplo u seba doma, máte blízko aj servis či telefonické poradenstvo značky Protherm. Lídrom na trhu je totiž nielen v predaji, ale aj v dostupnosti a rýchlosti poskytovaných služieb. Značka je vždy na strane zákazníkov a neustále o tom presviedča slovenské domácnosti svojimi špičkovými službami. Na Slovensku sa môže pochváliť najširšou sieťou partnerov. Má viac než 230 autorizovaných predajcov a viac ako 1 000 odborne vyškolených montážnych a servisných firiem, ktoré sú k dispozícii všade, kde ich potrebujete.


Každá druhá rodina na Slovensku vlastní kotol Protherm

1424891
Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Výnimočná starostlivosť

Protherm však v starostlivosti o svojich zákazníkov zašiel ešte ďalej. Ako prvý na trhu zaviedol elektronickú servisnú knižku. Využíva tiež progresívne on-line technológie pri predaji, servise i ďalších službách. Odštartoval dokonca prvý značkový on-line shop. Bezkonkurenčná je aj dostupnosť náhradných dielov výrobkov, a to už do 24 hodín, pričom servisní partneri ich môžu objednať on-line priamo od kotla. Pohodlné riešenie problémov v každej domácnosti umožňuje Zákaznícka linka, kde sa môžete poradiť denne od 7:00 do 20:00 hod. Ak chcete mať doma výkonné vykurovacie zariadenie, podobne ako polovica rodín na Slovensku, neváhajte. Viac informácií o kotloch Protherm a akcii na kondenzačné kotly získate na www.protherm.sk a www.tigerprevsetkych.sk.

Kategória: Energia
Tagy: kotol vykurovanie
Zdieľať článok