Ovládače ABB-tacteo® KNX

22. 06. 2018 Zdieľať

Snímače ABB-tacteo® KNX sú vyrobené z vysoko kvalitného a moderného skla pre najnáročnejšie požiadavky.

Senzor ABB-tacteo® KNX je sofistikovaný ovládací prvok, ktorý je možné individuálne konfigurovať do najmenšieho detailu pre inteligentné riadenie budov najvyššej úrovne, luxusných hotelov, verejných budov a bytových blokov. ABB-tacteo® spĺňa všetky požiadavky na moderný dizajn, prvotriednu kvalitu a najmä čo najviac pohodlia. 

Vysokokvalitné snímače vyrobené z trendy skla sú k dispozícii v čiernej alebo bielej farbe.
 
Intuitívne ovládanie

Kapacitné snímače ABB-tacteo® sú vyrobené zo skla a reagujú aj bez dotyku a kontaktu. Keď priblížite ruku k senzoru, aktivuje sa podsvietenie snímača. Ak sa snímača dotknete celou dlaňou, aktivuje sa naprogramovaná funkcia, napríklad „zapnutie uvítacích svetiel“. Dokonca aj overená koncepcia farieb z ostatných dizajnov ovládačov ABB KNX je zachovaná. 


Ovládače ABB-tacteo® KNX

2202053
ABB, s. r. o.

 

Štandardné ovládacie prvky a veľkosti zariadení

Ovládacie prvky snímača ABB-tacteo® KNX sú dostupné v rôznych veľkostiach a rôznych inštalačných štandardoch. Čím väčší je ovládací prvok, tým viac ikon a funkcií môže byť s jeho pomocou riadených.

Individuálne konfigurovateľné 

Navrhnite si svoj vlastný senzor s on-line konfigurátorom ABB-tacteo® úplne podľa vašich požiadaviek. Počet funkcií je variabilný a dá sa meniť do najmenších detailov. Individuálne nakonfigurovaný podľa osobnej voľby, každý senzor je jedinečný v prevedení a funkcii. Konfigurujte teraz


Ovládače ABB-tacteo® KNX

2202051
ABB, s. r. o.

Extra ploché prevedenie snímača, ktorý bude vždy na svojom mieste

Bezrámový a extra plochý senzor ABB-tacteo® s hrúbkou 9,5 mm sotva vystupuje zo steny. Samozrejmosťou je aj ochrana proti odcudzeniu, ktorá vytvára pocit istoty.

Snímač KNX

Regulátor izbovej teploty sa stará o perfektný pocit pohody. S kapacitným používateľským rozhraním sú možnosti inteligentného vytvárania častí, skupín a sietí v budove takmer neobmedzené. Všetky funkcie, ako sú kúrenie, žalúzie, svetlá alebo komfortné scény, môžu byť jednoducho ovládané a vytvárajú tak komfortné situácie pre každodenný život bez ľudského zásahu.

Termostat KNX

Reguluje nielen teplotu, ale môže priamo riadiť klimatizáciu, rekuperáciu, chladené stropy, podlahové vykurovanie, tepelné čerpadlo a iné zdroje tepla alebo chladu. Všetko je ale pripravené tak, že sa termostatu ani nemusíte dotknúť, tepelná pohoda sa reguluje „sama“.


Ovládače ABB-tacteo® KNX

2202061
ABB, s. r. o.

 

Pohybový detektor KNX

Tieto inovatívne a vysoko kvalitné detektory pohybu a prítomnosti využívajúce viac ako 100 ročnú prax spoločnosti ABB. Sú ostražité, užitočné, účinné. Automaticky spravujú mnoho úloh v každom sektore budovy. Detektor pohybu je k dispozícii v rôznych veľkostiach a zabezpečí všetko potrebné pre komfort a svetelnú pohodu. 

 


Ovládače ABB-tacteo® KNX

2202055
ABB, s. r. o.

Hotelová kontrola prístupu

Bez ohľadu na to, či sa jedná o hotel, rekreačný komplex alebo apartmán – senzor ABB-tacteo® KNX obsahuje individuálne a flexibilné riešenia, ktoré sú pohodlne ovládateľné z centrálneho bodu, najčastejšie z hotelovej recepcie. Pri opakovanej návšteve sa prispôsobia posledným preferenciám, čím skrátite dobu adaptácie na úplné minimum.


Ovládače ABB-tacteo® KNX

2202059
ABB, s. r. o.

 

Manažment hotelových izieb

ABB-tacteo® hotelový systém, ktorý obsahuje navzájom poprepájané zariadenia KNX, vykonáva všetky funkcie, ktoré umožňujú pohodlný pobyt. Čítačka bezkontaktných kariet umožňuje hosťom pohodlný prístup do svojej izby. Keď je karta vložená do čítačky, svetlá, teplota a žalúzie môžu byť automaticky ovládané pomocou termostatov, snímačov pohybu, snímačov vonkajšieho a vnútorného osvetlenia, snímačov kvality vzduchu a veľa ďalších funkcií bez akýchkoľvek nutných zásahov hosťa do ovládania hotelovej izby.

ZDROJ PR článok spoločnosti ABB, s. r. o.

Kategória: Energia
Tagy: Hotelová kontrola prístupu Manažment hotelových izieb Regulátor izbovej teploty snímače termostat
Zdieľať článok