Ovládajte vykurovanie na najvyššej úrovni

Ovládajte vykurovanie na najvyššej úrovni

30. 06. 2015
Zdieľať

Možno by ste neverili, že medzi tzv. high-end produkty môže patriť aj regulácia vykurovania. Vysoká kvalita a atraktivita dizajnového prevedenia je vlastná aj niektorým prémiovým výrobkom zo segmentu vykurovacej techniky.

Regulujte teplotu v interiéri jednoducho, a pritom na špičkovej technologickej úrovni. Nezáleží na tom, či vykurujete elektrickým podlahovým kúrením alebo radiátormi.

Elektrické podlahové vykurovanie

Systém elektrického podlahového vykurovania DEVI je obľúbený pre vysoký tepelný komfort za prijateľnú cenu. Netreba investovať do kotla, technickej miestnosti alebo plynovej prípojky. Takisto odpadáva aj každoročná povinná prehliadka kotla. Prevádzkové náklady možno tiež udržiavať nízke, a to vďaka účinnému systému regulovania teploty. Majitelia nízkoenergetických, ale aj bežných stavieb sa zhodujú, že elektrické podlahové kúrenie možno používať ako dostatočný a jediný zdroj tepla v domácnosti. 

Moderný termostat pre vyššie úspory

Pomocou inteligentných termostatov, ktoré regulujú elektrické podlahové kúrenie v jednotlivých miestnostiach, možno znížiť prevádzkové náklady na minimum. Moderné termostaty DEVI usmerňujú činnosť vykurovacieho systému pomocou snímačov, ktoré sa umiestňujú do podlahy alebo na steny. Čím viac snímačov sa v domácnosti nainštaluje, tým rovnomernejšiu teplotu miestností možno dosiahnuť. Jedným z najatraktívnejších programovateľných regulátorov na trhu je DEVIregTouch – termostat na reguláciu elektrického podlahového vykurovania. Umožňuje nielen jednoduché ovládanie vykurovacieho systému, ale tiež nastaviť režim vykurovania. Použitý inteligentný časovač umožňuje ušetriť až o 20 % elektrickej energie viac.

TOP riešenie regulácie podlahového vykurovania


Ovládajte vykurovanie na najvyššej úrovni

1585777
Danfoss spol. s r.o. Divízia DEVI

DEVIlink – centrálny mozog

Nadčasový bezdrôtový systém regulácie DEVILINK™ šetrí vaše peniaze a efektívne riadi vykurovanie bez toho, aby ste na to museli myslieť. Dômyselné spojenie časovača s termostatom a inteligentným programom prináša maximálny komfort riadenia z jedného centrálneho miesta v dome. Vďaka jednoduchému systému bezdotykového ovládania môžete regulovať teplotu v domácnosti v každej miestnosti samostatne, bez nutnosti inštalácie ďalších termostatov. 


DEVIregTM Touch – štýlový termostat vyniká moderným dizajnom s dotykovým displejom a jednoduchým ovládaním.

DEVIregTM Touch – štýlový termostat vyniká moderným dizajnom s dotykovým displejom a jednoduchým ovládaním.
Danfoss spol. s r.o. Divízia DEVI

DEVIreg Touch – štýlový termostat vyniká moderným dizajnom s dotykovým displejom a jednoduchým ovládaním.

Vykurovanie radiátormi

Efektívne môžete vykurovať aj klasickými radiátormi. Výmenou starých termostatických hlavíc za elektronické termostatické hlavice living by Danfoss môžete ušetriť až 23 % využívanej energie. S inteligentnými termostatickými hlavicami budete mať spotrebu energie pod kontrolou.

Nadčasový dizajn a maximálny komfort ovládania

Termostatické hlavice living by Danfoss vyčnievajú z radu príbuzných výrobkov svojím exkluzívnym dizajnom. Ide o najmenšie a najelegantnejšie elektronické termostatické hlavice na trhu. Spoločnosť Danfoss ponúka tri úsporné riešenia riadenia vykurovania: štandardnú termostatickú hlavicu living design®, inteligentnú termostatickú hlavicu living eco® a termostatické hlavice s bezdrôtovým riadením living connect® spolu s centrálnym dotykovým panelom Danfoss Link™. Tieto hlavice prinášajú absolútnu kontrolu nad teplotou v miestnostiach a maximálne pohodlie pri regulovaní vykurovania. 

TOP riešenie regulácie vykurovania radiátormi


Ovládajte vykurovanie na najvyššej úrovni

1585775
Danfoss spol. s r.o. Divízia DEVI

Danfoss Link™ – jeden za všetkých

Termostatické hlavice s bezdrôtovým riadením living connect® spolu s centrálnym dotykovým panelom Danfoss Link™ sú komplexným riešením regulovania teploty v celej domácnosti pomocou jedného zariadenia. Inteligentný bezdrôtový systém je schopný kontrolovať súčasne teplotu až v 50 miestnostiach. Inteligentný systém sa ovláda pomocou centrálneho dotykového panela, ktorý tiež ponúka možnosť regulovať teplotu v dome cez internet.

Viac informácií získate na www.sk.danfoss.com.

Kategória: Energia
Tagy: vykurovanie
Zdieľať článok

Diskusia