Zdroj: www.daibau.sk

Jednoducho nájdete dobrých dodávateľov pre opravu, stavbu alebo renováciu

30. 09. 2020 Zdieľať

Na internetovom portále daibau.sk si ľahko a jednoducho nájdete dobrých dodávateľov pre opravu, stavbu alebo renováciu. Na jednom mieste tak ľahko nájdete najlepších dodávateľov vo svojom okolí.

Všetci vieme, aké ťažké je získať dobrého remeselníka, keď ho potrebujeme. Spravidla poznáme iba remeselníkov, s ktorými už mali naši priatelia a známi skúsenosti. Môžu to byť skúsenosti dobré alebo zlé. V každom prípade nám to však poskytuje prvé informácie o remeselníkoch a dodávateľoch, no treba prihliadnuť k tomu, že naši známi väčšinou nie sú odborníci a nevedia objektívne posúdiť kvalitu vykonanej práce a skutočnú hodnotu vykonanej práce. Nebolo by skvelé, keby ste mali prístup k tisícom ľudí, ktorí hodnotili remeselníkov vo vašom okolí? Nebolo by skvelé, keby sme mohli ľahko porovnať ceny najlepších dodávateľov? Online platforma daibau.sk vám práve toto umožňuje veľmi jednoduchým spôsobom. Vďaka tomu si môžete za pár minút zadarmo, bez provízií a ďalších nákladov, nájsť dobrých dodávateľov a majstrov vo vašom okolí a vyžiadať si od nich cenové ponuky pre svoj projekt.

V čom je zjednodušené hľadanie dodávateľov?

Ak ste niekedy hľadali remeselníka, určite viete, koľko energie a času môže trvať obvyklé tradičné hľadanie majstrov. Najmä ak chceme projekt zrealizovať dobre, s optimálnym pomerom medzi kvalitou a cenou.

Majstri

Zdroj: www.daibau.sk

Na daibau.sk ste tohoto všetkého ušetrení. V Daibau sú poskytovatelia služieb už zhromaždení na jednom mieste, takže ich nemusíte pracne hľadať. Na jednom mieste tiež môžete vidieť ich referencie s fotkami realizácií, môžete tiež vidieť ich hodnotenie a komentáre zákazníkov na kvalitu vykonanej práce. Ako klient budete tiež môcť vyjadriť svoj názor a hodnotenie na vybraného remeselníka či dodávateľa služieb. Týmto spôsobom tiež budete môcť prispieť k zvýšeniu kvality práce vo vašom okolí a pomôcť tak svojim priateľom a známym.

Z technického hľadiska je hľadanie dodávateľov veľmi ľahké. Potrebujete len webový prehliadač a pár minút času. Prídete na web daibau.sk a kliknutím na Nový dopyt zobrazíte nový dotaz. Potom zo zoznamu viac ako 200 možných kategórií prác vyberte, čo potrebujete, a vyplňte krátky dotazník o požadovanom dátume realizácie a popíšte podrobnosti, ktoré potrebujete realitovať. Ak máte, môžete tiež pridať niekoľko fotiek, ktoré poskytovateľom uľahčia posúdenie zložitosti požadovanej práce. Po chvíli dostanete e-mail s informáciami o ponukách, ktoré vám zaslali miestni poskytovatelia, ktorí majú záujem. Kliknutím na odkaz v e-maile si môžete prezrieť a porovnať cenové ponuky, položiť uchádzačom ďalšie otázky a zarezervovať si požadovaného poskytovateľa služby.

Nízke náklady a menej starostí

Ako vidíte na stránke daibau.sk si môžete rýchlo a ľahko nájsť voľných miestnych poskytovateľov služieb vo vašej blízkosti a porovnať si ich ponuky. Takto ušetríte na nákladoch viacerými spôsobmi. Na jednej strane môžete porovnávať ceny serióznych ponúk, a na druhej strane sa môžete vyhnúť neserióznym a zlým remeselníkom, ktorí by vám kvôli zle urobenej práci spôsobili škodu v podobe dodatočných nákladov a starostí.

Zdroj: PR článok DaiBau.sk

Kategória: Stavba a rekonštrukcia
Tagy: opravárenské služby renovácia stavebné práce
Zdieľať článok