Objavte kreatívne riešenia s dlažbou Leier

Objavte kreatívne riešenia s dlažbou Leier

14. 06. 2012 Zdieľať

Betón je pre spoločnosť Leier viac ako len sivá hmota. Je pevný, odolný, možno ho formovať do rôznych tvarov. Vďaka tomu nachádzame stále nové možnosti jeho uplatnenia aj v záhradnej architektúre, na chodníkoch, terasách, parkovacích plochách či pri úprave reprezentatívnych verejných priestranstiev.

— Advertorial spoločnosti LEIER Baustoffe SK s.r.o. —

Vydláždené chodníčky, terasy či prístupové cesty do domu plnia okrem praktickej aj estetickú funkciu. Pri výbere dlažby je preto dôležitý nielen vzor, ale aj farebný odtieň, aby čo najlepšie zapadla do prostredia a dala vyniknúť jeho charakteru. Položením betónovej dlažby Leier sa získava estetický, hospodárny, trvanlivý a ekologický povrch.


Objavte kreatívne riešenia s dlažbou Leier

1116384
LEIER Baustoffe SK s.r.o.

Spoločnosť Leier môže vďaka dlhoročným skúsenostiam a prepracovanej technológii výroby ponúknuť klientom široký sortiment produktov. Radi by sme vám predstavili niekoľko obľúbených typov exkluzívnych, systémových, klasických a priemyselných dlažieb.

Dlažba Kartäuser je široká 14 cm, v siedmych rôznych dĺžkových vyhotoveniach sa jednotlivé kusy ukladajú do radov bez akéhokoľvek vzoru. Tým je zaručený jedinečný a prirodzene pôsobiaci povrch. Pôsobivá elegantná dlažba s univerzálnym využitím v záhradnej architektúre.

Nepravidelné rohy a rovná, dobre pochôdzna povrchová úprava zabezpečuje jedinečný vzhľad a vyvoláva dojem patinovanej dlažby. To je dlažba Mercato. Svojím povrchom je vhodná na dláždenie starobylých námestí, jej prirodzený vzhľad pozdvihne okolie.


Objavte kreatívne riešenia s dlažbou Leier

1116377
LEIER Baustoffe SK s.r.o.

Špeciálny kremičitý piesok v hornej vrstve esteticky dotvára povrch dlažby DOM Natur a zároveň zabezpečuje jej vysokú oteruvzdornosť a odolnosť. Vďaka svojej mimoriadnej zaťažiteľnosti je vhodná na vytváranie verejných priestranstiev a priemyselných plôch.

Svoj rustikálny vzhľad získava dlažba DOM Antik vďaka nepravidelným, umelo otĺkaným hranám. Mimoriadne sa hodí na obnovu starodávnych námestí a všade tam, kde je žiadúce navodiť historickú atmosféru.

K exkluzívnym modelom dlažieb môžeme zaradiť aj novinku PATIO, ktorá spĺňa vysoké nároky na vzhľad aj funkčnosť. Dlažbové kamene majú rozmery 25 × 12,4 × 5 cm a sú dostupné v dvoch farbách: tehlovočervený melír a hnedý melír.


Objavte kreatívne riešenia s dlažbou Leier

1116387
LEIER Baustoffe SK s.r.o.

Rovné línie systému PIAZZA stelesňujú v sebe klasickú prestíž. Rovný povrch vyvoláva čistý optický dojem. Náročnosť dlažby vyplývajúca zo vzoru sa prejaví až na väčších plochách. Veľký výber rozmerov a rozmanité variácie uloženia umožňujú vytvoriť rôzne atraktívne vzory.

Bezškárové vyhotovenie dlažby ROLLO je výbornou alternatívou pri vytváraní plôch v nákupných centrách, na parkoviskách a verejných priestranstvách. Veľmi úzke škáry a hladký povrch dlažby sú zárukou mimoriadne komfortného prechodu s nákupným vozíkom, detským kočíkom či na korčuliach.

Tajomstvo úspechu dlažby VIVENDO spočíva v jej jednoduchom tvare a peknom farebnom vyhotovení. Povrch dlažby je bezpečný aj osobitne za mokra. Ušľachtilé prírodné kamenivo na povrchu dlažby prepožičiava každej vydláždenej ploche nezameniteľné čaro.


Objavte kreatívne riešenia s dlažbou Leier

1116382
LEIER Baustoffe SK s.r.o.

Doplnkom v ponuke je široký sortiment záhradných a cestných obrubníkov rôznych rozmerov a tvarov. Elegantné a praktické záhradné platne Leier zo štruktúrovaného, vymývaného alebo hladkého betónu sú určené na terasy, exteriérové schody či záhradné chodníky. Ich povrch tvoria prírodné materiály – riečny štrk, vápenec a mramorová drvina.

Produktovú paletu záhradných doplnkov Leier dotvára ponuka múrových prvkov, kvetináčov, plotových prvkov a svahových prvkov.

Široká farebná a tvarová škála záhradných platní a záhradných doplnkov Leier umožňuje dotvoriť exteriér domu presne podľa vašich predstáv.

www.leier.sk  

Kategória: Podlaha, dlažba Stavba a rekonštrukcia
Tagy: chodník terasy
Zdieľať článok