Zdroj: INCON

Plastové okno do náročnejšieho prostredia

26. 09. 2022 Zdieľať

Plastové okná patria na Slovensku k najobľúbenejším typom otvorových výplní. Ľudia žijúci v prostredí s vyššími nárokmi na hluk, prašnosť či ochranu proti zaťaženiu vetrom však potrebujú okná s vyššou odolnosťou. Vhodným riešením do náročnejšieho prostredia sú plastové okná INCON KOMFORT EVO.

Hrúbka týchto okien je o 25% vyššia ako u bežných plastových okien. Vďaka tomu sa nekrútia, neprasknú a nie je možné ich jednoducho vypáčiť,“ zdôrazňuje Ing. Ladislav Pavlovič, obchodný riaditeľ spoločnosti INCON.

1. Plastové okno INCON KOMFORT EVO (INCON)_s

Plastové okno INCON KOMFORT EVO. Zdroj: INCON

Hlbšie uloženia skla obmedzuje rosenie

INCON KOMFORT EVO má výborné tepelnoizolačné vlastnosti. Uzavretá rámová výstuha s hrúbkou 2 mm zvyšuje pevnosť rámov a podporuje bezchybnú funkčnosť, stabilitu a životnosť okien. Okno disponuje stredovým tesnením a tromi tesniacimi rovinami, ktoré podporujú tesnosť, tepelnú a akustickú izoláciu. Súčasťou okna je 6-komorový profil so stavebnou hĺbkou 82 mm. Práve hlbšie uloženie izolačného skla v profile obmedzuje vznik kondenzátu. Okná sa tak menej rosia,“  dopĺňa L. Pavlovič.  INCON KOMFORT EVO zvýši komfort bývania a spoľahlivo ochráni interiér pred akýmikoľvek nežiaducimi poveternostnými vplyvmi. 

Viac sa dočítate na www.incon.sk

 Zdroj: INCON, spol. s r.o.

Kategória: Okná
Tagy: plastové okná tepelné izolácie úsporné okná
Zdieľať článok