Zdroj: Friedl Steinwerke GmbH

Pre krásny domov po každej stránke

27. 04. 2022 Zdieľať

Celkový dojem z domu vo veľkej miere dotvára aj atraktívne riešený vjazd. Preto je namieste pokojne si premyslieť výber dlažby. Dôležité je najskôr si ujasniť, aké vozidlá budú po dláždenej ploche jazdiť. Pôjde výlučne o osobné automobily alebo treba rátať aj s ťažšími dodávkami? Má povrch pôsobiť moderne alebo rustikálne, má na seba upútavať pozornosť svojou farebnosťou alebo má byť radšej v striedmej sivej farbe?

Firma Friedl Steinwerke ponúka množstvo rôznych dlažobných tvaroviek a taktiež vhodné tvarovky na záhradný múrik či plot, dosky na terasu a ďalšie dizajnové prvky, ako sú blokové schody alebo palisády. Produkty sa vyznačujú nielen skvelým dizajnom a farbami, ale aj prvotriednou kvalitou.

Záhrada snov

Terasové dosky z betónu od firmy Friedl Steinwerke sú v trende, zaujmú skvelými farebnými kombináciami a rôznymi štýlmi. Vytvorte si svoju záhradu snov. Objavte ju hneď teraz.

Terasa so sedením a sivou dlažbou

Zdroj: Friedl Steinwerke GmbH

Moderný záhradný dizajn s dlažobnými tvarovkami

Kto by sa necítil príjemne, keď môže z elegantnej terasy nechať svoj pohľad blúdiť po nádhernej záhrade, popri vyvýšených záhonoch s voňavými bylinkami, ponad decentné nášľapné dosky až k štýlovému bazénu? Dizajn vašej záhrady je čoraz dôležitejší, pretože výrazne prispieva k pocitu pohody.

„Život v krásnom prostredí vnáša do duše vnútornú harmóniu”

Dlažby do značnej miery určujú celkový dojem z vonkajšieho priestoru. Dlažobné tvarovky, terasové dosky a múrové tvarovky z inovatívneho materiálu – betónu – od rodinnej firmy Friedl Steinwerke sú momentálne v kurze. Vďaka zloženiu prvotriednej kvality, ktoré zaisťuje dlhú životnosť, ako aj bohatému výberu farieb sú tieto produkty skutočnou pastvou pre oči. V závislosti od typu tvaroviek môže zariadenie pôsobiť moderne, stredomorsky, úplne klasicky alebo dokonca luxusne.

Sivá terasa pred domom

Zdroj: Friedl Steinwerke GmbH

Veľké formáty terasových platní sú v móde a firma Friedl Steinwerke ponúka niekoľko modelov platní, ktoré upútajú pozornosť svojimi veľkorysými rozmermi: platne zo série LIV, Largo, Dots, Parkstone a Versus zaujmú rozmermi až 90 x 90 cm a sú dostupné v mnohých moderných farebných odtieňoch. Povrch a lemovanie bazéna by mali byť podľa súčasných trendov vyrobené z jedného materiálu, preto firma Friedl Steinwerke ponúka aj vylepšenia okrajov bazéna.

Sivá terasa pri bazéne

Zdroj: Friedl Steinwerke GmbH

Nielen na terasu, ale aj na príjazdovú cestu patria produkty, ktoré korešpondujú so štýlom domu a spĺňajú dizajnové predstavy jeho obyvateľov. Z ponuky firmy Friedl Steinwerke si tak môžete vybrať tú správnu dlažbu z veľkého množstva dlažobných tvaroviek a dostupné sú aj štýlovo a farebne ladiace múrové tvarovky.

Nechajte sa inšpirovať

Pretože obrázky povedia viac ako 1000 slov, jednoducho vám ukážeme, aké skvelé terasy a príjazdové cesty, vstupné priestory a bazény sa dajú realizovať pomocou dlažobných tvaroviek od firmy Friedl Steinwerke.

Sivá terasa pred domom

Zdroj: Friedl Steinwerke GmbH

Ešte viac možností úpravy záhrady, množstvo informácií a fotografií produktov nájdete na www.kamenarne.sk.

Zdroj: PR článok Friedl Steinwerke GmbH

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: betón betónová dlažba dosky exteriérové dlažby terasové platne tvarovky
Zdieľať článok