Muž a žena na terase pred domom
Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.
24. 10. 2022 Zdieľať

Keď príroda volá po oddychu, zahaľuje všetko živé do pestrých farieb, a miesto horúčav prichádza príjemný vánok, vieme, že prišla jeseň. Obdobie, kedy sa miesto letných dovoleniek presúvame do svojich záhrad a pripravujeme stromy, rastliny a naše terasy na zimné obdobie. Využiť môžete tento čas aj na dokončenie novej terasy, príjazdovej cesty alebo chodníkov a vychutnajte si spoločné chvíle s rodinou.

Aj tento rok vám prinášame špeciálnu jesennú ponuku produktov, ktorej súčasťou je aj niekoľko noviniek. Vyberte si to najkrajšie pre váš dom či záhradu.

Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o. ako výrobca a predajca betónových výrobkov pripravila v termíne od 21. 9. 2022 do 30. 11. 2022 špeciálnu jesennú ponuku “Spoznajte harmóniu dlažieb“. Výhodnejšie si tak môžete kúpiť dlažbu, platne, plotové a múrové systémy a ďalšie doplnky. Jesenná ponuka platí u všetkých zmluvných predajcov.

Zároveň sa môžete zapojiť do našej súťaže Nová záhrada od Semmerlocku a vyhrať 3 x 500 eur. Čo je potrebné? Kúpiť dlažbu, zrealizovať pokládku, zaregistrovať svoju realizáciu s priloženými fotkami na www.zahradasemmelrock.sk.

Vdýchnite nápaditosť vašim projektov a pripravte sa na skvelý čas na vašej terase.

Jesenná ponuka platí u všetkých zmluvných predajcov firmy Semmelrock stein+design na Slovensku v termíne od 16. 9. 2021 do 30. 11. 2021. Uvedené odporúčané ceny  v letáku jesennej ponuky sú v EUR s DPH.

Leták k súťaži Nová záhrada

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Arte Square (antracitová, dymová hnedá)

Veľkoleposť vytvorenej plochy v lineárnom tvare s moderným a uhladeným vzorom určeným pre verejné plochy, námestia a parky. Svojou podstatou honosný a impozantný, ideálny k rezidenčným domom, vilovým štvrtiam. Na prvý pohľad sa zdá, že táto dlažba pozostáva z mnohých jednotlivých kameňov, ale v skutočnosti sa skladá zo šiestich rôznych prvkov, a preto sa dá aj jednoducho položiť.

ArteS_antracit_image_com_SK_140922_1

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Plato kombi (škoricová melírovaná, grafitová melírovaná)

Elegantná dlažba PLATO kombi s hladkým povrchom môže byť ušľachtilým doplnkom vašich riešení v klasickom aj romantickom štýle. Rôzne formáty dostupné v rámci kombinovanej formy umožňujú flexibilné využitie a vytváranie jednoduchých priestorových návrhov, ktoré sa budú líšiť elegantným minimalizmom, typickým pre moderné harmonické a geometrické usporiadania záhradnej architektúry.

Elegantná betónová dlažba škoricovo melírovaný

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Castello rustico kombi (lávovo-sivá, grafitová)

Šarmantný dlažbový kameň s textúrou napodobňujúcou starožitné povrchy, vďaka čomu vytvára majestátny dojem a podmanivý štýl pripomínajúci staré časy. Nepravidelne otĺkané hrany a jemné nerovnosti citlivo podčiarkujú rafinovaný šik a čaro tejto kombinovanej formy dlažby. Malým formátom a zaujímavým tvarom je ideálnym riešením pre všetky priestory okolo domu – chodníčky, terasy, romantické uličky v záhrade aj príjazdové cesty ku garáži.

Betónová dlažba lávovo sivá

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Castello rustico kombi je špeciálne balené do praktických nevratných vakov – tzv. big-bagov, ktoré obsahujú dva formáty dlažby a jej ďalšie fragmenty. Tie je možné použiť pri dokončovacích prácach na okraji plochy a napomáhajú tak k rýchlejšiemu zrealizovaniu projektu.

Viac na www.wienerberger.sk/semmelrock.

Zdroj: PR článok SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Kategória: Podlaha, dlažba Súťaže
Tagy: dlažbové materiály dlažby exteriérové dlažby terasy Wienerberger
Zdieľať článok
Ako odstrániť mach prírodnými prostriedkami na neželaných miestach v záhradeUrob si sám

Ako odstrániť mach prírodnými prostriedkami na neželaných miestach v záhrade

Šikovný trik, ako opraviť uvoľnené dlaždice a obkladačky bez toho, aby ste ich museli odstrániťUrob si sám

Šikovný trik, ako opraviť uvoľnené dlaždice a obkladačky bez toho, aby ste ich museli odstrániť

Martin Čurda odporúča: Aký materiál použiť na spevnenú plochu v záhrade?Záhrada

Martin Čurda odporúča: Aký materiál použiť na spevnenú plochu v záhrade?

Na jesennej návšteve: Záhrada, ktorá mení svoju podobu podľa ročných období a nikdy nepôsobí prázdnoZáhrada

Na jesennej návšteve: Záhrada, ktorá mení svoju podobu podľa ročných období a nikdy nepôsobí prázdno