Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Spoznajte harmóniu dlažieb

23. 09. 2021 Zdieľať

Jesenné obdobie má svoje jedinečné čaro a do záhrady prináša príjemnú atmosféru. Príroda utícha a sfarbuje sa do odvážnej palety farieb, slnečné lúče zapadajúceho Slnka vytvárajú krásnu hru tieňov. Ak chcete využiť tento čas na zveľadenie svojej záhrady alebo máte v pláne dokončiť novú terasu pre príjemné chvíle s rodinou, aj tento rok vám prinášame špeciálnu jesennú ponuku produktov, ktorej súčasťou je aj niekoľko noviniek. Vyberte si to najkrajšie pre váš dom i záhradu, terasu, príjazdovú cestu, oplotenie či záhradné chodníky.

Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o. ako výrobca a predajca betónových výrobkov s viac ako 60-ročnou tradíciou pripravila v termíne od 16. 9. 2021 do 30. 11. 2021 špeciálnu jesennú ponuku “Spoznajte harmóniu dlažieb“. Výhodnejšie si tak môžete kúpiť dlažbu, platne, plotové a múrové systémy a ďalšie doplnky.

Leták špeciálnej jarnej ponuky

Jesenná ponuka platí u všetkých zmluvných predajcov firmy Semmelrock stein+design na Slovensku v termíne od 16. 9. 2021 do 30. 11. 2021. Uvedené odporúčané ceny v letáku jesennej ponuky sú v EUR s DPH.

Predstavujeme novinky z jesennej ponuky 2021

Plato kombi (škoricová melírovaná, grafitová melírovaná)

Elegantná dlažba PLATO kombi s hladkým povrchom môže byť ušľachtilým doplnkom vašich riešení v klasickom aj romantickom štýle. Rôzne formáty dostupné v rámci kombinovanej formy umožňujú flexibilné využitie a vytváranie jednoduchých priestorových návrhov, ktoré sa budú líšiť elegantným minimalizmom, typickým pre moderné harmonické a geometrické usporiadania záhradnej architektúry.

Semmelrock_plato_kombi_skoricova_melirovana

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Castello rustico kombi (lávovo-sivá, grafitová)

Šarmantný dlažbový kameň s textúrou napodobňujúcou starožitné povrchy, vďaka čomu vytvára majestátny dojem a podmanivý štýl pripomínajúci staré časy. Nepravidelne otĺkané hrany a jemné nerovnosti citlivo podčiarkujú rafinovaný šik a čaro tejto kombinovanej formy dlažby. Malým formátom a zaujímavým tvarom je ideálnym riešením pre všetky priestory okolo domu – chodníčky, terasy, romantické uličky v záhrade aj príjazdové cesty ku garáži.

Semmelrock_castello_rustico_kombi_lavovo_siva_melirovana_2

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Castello rustico kombi je špeciálne balené do praktických nevratných vakov – tzv. big-bagov, ktoré obsahujú dva formáty dlažby a jej ďalšie fragmenty. Tie je možné použiť pri dokončovacích prácach na okraji plochy a napomáhajú tak k rýchlejšiemu zrealizovaniu projektu.

www.semmelrock.sk

Zdroj: PR článok SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: dlažbové materiály dlažby exteriérové dlažby terasy záhrada záhradné trendy
Zdieľať článok