Zdroj: Friedl Steinwerke GmbH

Novinky od Friedl Steinwerke: Platňa Niva29 – pre krásny dizajn terasy

27. 09. 2022 Zdieľať

Niva29 je názov novej terasovej platne od Friedl Steinwerke, ktorá je dostupná u našich špecializovaných predajcov. Šikovné formáty, atraktívne farby a špičková kvalita charakterizujú novú terasovú platňu z inovatívneho materiálu betón.

Niva29 je k dispozícii v rozmeroch rastra 40 x 40 x 2,9 cm
a 60 x 40 x 2,9 cm a v dvoch nových farbách starobiela a žulová.
Platne sú jemne otryskané a brúsené diamantmi, vďaka čomu je ušľachtilé prírodné zrno viditeľné a platne sú obzvlášť kvalitné.

Bočné plochy Niva29 majú vzhľad pohľadového betónu, takže tieto panely je možné použiť na obloženie bazénov a obklady schodov. Ak chcete špeciálny vzhľad bočnej hrany, Friedl Steinwerke ponúka možnosť úpravy s rovnou a skosenou hranou, v štvrťkruhovom alebo v polkruhovom prevedení.

Terasové platne

Zdroj: Friedl Steinwerke GmbH

Mnoho formátov a veľa farieb pre terasové platne

Výber terasových platní od Friedl Steinwerke je obzvlášť
rozsiahly –  terasové  platne sú dostupné v rôznych veľkostiach, povrchových prevedeniach a farbách. Mnohé výrobky sú impregnované už vo výrobe. Sortiment Friedl Steinwerke zahŕňa aj plotové a múrové tvárnice v rôznych štýloch pre záhradné múriky a vyvýšené záhony, ktoré ladia s farbou platní.

Friedl Steinwerke ako špeciálnu službu vytvorili inštruktážne video pre správnu dlažbu terasových platní uložených metódou viazanej konštrukcie, ktoré je dostupné na www.kamenarne.sk.

Zdroj: Friedl Steinwerke GmbH

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: betónová dlažba kamenný obklad terasové platne terasy
Zdieľať článok