Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Umbriano: Každá kocka je unikát

27. 08. 2021 Zdieľať

Umbriano je dlažba, ktorá vytvorí pocit domova v exteriéri vášho nového domu alebo zmodernizuje ten zabývaný a spraví z neho oázu ako stvorenú na oddych a relax.

Máme pre vás dlažbu, ktorá môže určovať charakter vášho bývania podľa toho, akí ste. Temperamentní, pokojní, praktickí alebo inklinujúci k umeniu. To všetko sa môže odraziť na vašej dlažbe.

Je to práve povrchová vrstva, ktorá robí Umbriano výnimočným. Medzinárodne patentovaná výrobná technika vytvára na povrchu prirodzene pôsobiacu textúru, vďaka čomu vyzerá každý prvok dlažby alebo platňa jedinečne a pripomína rezaný prírodný kameň. Dlažba osloví kohokoľvek: rodinu s deťmi, ktoré po nej v lete šantia bosé, mladý pár, ktorý prijíma veľa hostí, aj starých rodičov, ktorým pri nohách leží pes.

Plážové kreslo na sivej dlažbe

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Produktová rodina Umbriano pozostáva z dlažby, kombi dlažby a platní v niekoľkých príjemných farebných odtieňoch. Tieto výrobky spája to, čo ich zároveň odlišuje od všetkých ostatných výrobkov – jedinečný textúrovaný povrch. Na výber je množstvo vzorov, rôzne optiky a formáty, ktoré sa dajú kombinovať aj použiť samostatne. Každý si môže vyskladať okolie svojho domu v jednom dizajne.

Terasa domu s ratanovým sedením

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Umbriano je dostupné v troch hrúbkach. S hrúbkou 8 centimetrov je dlažba pripravená na prejazd osobnými autami a je tak ideálna na príjazdové cesty k domu. Kombi formát s hrúbkou 6 cm vytvorí atraktívne chodníky okolo domu, záhradné cestičky, ale aj veľké plochy, na ktorých vynikne osobitosť dlažby. Moderné pozdĺžne formáty platní v 5 cm hrúbke vytvoria z každej terasy štýlový a moderný priestor na posedenie a oddych.

Viac na www.semmelrock.sk

Zdroj: PR článok SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: dlažbové materiály dlažby terasové platne terasy
Zdieľať článok