Terasové platne stvorené k bazénu
Zdroj: Semmelrock

Terasové platne stvorené k bazénu

28. 07. 2020 Zdieľať

Teplý letný vánok, v ktorom sa mieša vôňa rozkvitnutej levandule, rozmarínu, hojdacia sieť, slnečník a ten príjemný pálivý pocit slnečných lúčov na pokožke, to všetko vytvára mozaiku dokonalého leta. Jeho nevyhnutnou súčasťou je modrá obloha zrkadliaca sa na vodnej hladine bazéna či kúpacieho jazierka, ktoré ponúkajú počas letných horúčav príjemné osvieženie.

Zároveň vytvárajú zaujímavý architektonický prvok, ktorý vnáša do záhrady istú tajomnosť a hravosť. Stačí sa posadiť na okraj a pozorovať hladinu. Dramatično tomuto nenútenému scenáru určite dodá dlažba, ktorá nesmie pri bazéne chýbať. Mala by korešpondovať so štýlom domu, ale zároveň vyvolávať určitú vnútornú emóciu. Len tak si vytvoríte ten správny priestor na relax, zábavu a nové zážitky. Miesto, kam sa budete chcieť neustále vracať.

Cestovanie v čase

Pravú prímorskú atmosféru vzdialeného juhu vnesie do záhrady vďaka svojej štruktúre prirodzene zvetraného povrchu a nepravidelným lámaným hranám dlažba Bradstone Old Town alebo Bradstone Travero. Vydajte sa na cestu časom a zažite príbehy hrdinov takmer zabudnutej histórie. Jej teplé zemité akcenty béžovej, slonovinovej, medenogaštanovej, popolavosivej či pieskovcovej vás vtiahnu na trhovisko s nepraženou kávou, korením a prírodnými olejmi. Ucítite omamnú podmaňujúcu vôňou vzdialených svetov.

Terasové platne pri záhradnom bazéne

Zdroj: Semmelrock

Morské pobrežie

Ak sa túžite každé ráno prejsť po pláži z drobných kamienkov a piesku a nechať sa unášať vlnami do magických hlbín oceánu, je pre vás ako stvorená dlažba Pastella® platne. Jej vymývaný povrch vo svetlosivom a hnedastom odtieni, ktorý je na dotyk veľmi jemný, si vás okamžite podmaní.

Terasové platne pri záhradnom bazéne

Zdroj: Semmelrock

Na hodvábnej ceste

Do krajiny porcelánu, striebra, papiera, ryžových polí a úžasných prírodných kontrastov vás prenesie cez fascinujúce krajiny Hodvábna cesta vydláždená veľkoformátovými porcelánovými platňami AirPave. Nádych Ďalekého východu a elegantnej ľahkosti môžete mať vďaka nej priamo pod nohami. Jej čisté línie potešia oko každého milovníka sofistikovaného dizajnu a minimalizmu. Porecelánový vzhľad rovnako dobre zapadne aj do vintage konceptu.

Fantázia bez hraníc

Pri svojej predstave o dlažbe sa nemusíte vôbec obmedzovať. Nechajte jednoducho fantázii voľný priebeh a skúste skombinovať rozličné tvary, farby a štýly.

Rozhodnite sa presne pre to, čo je vám blízke. Jednoduchosť a ľahkosť alebo nové odvážne riešenia, pretože všetko je povolené a nič nie je zakázané.

Semmelrock, dlažba, s ktorou sa aj tie najneuveriteľnejšie veci stanú skutočnými.

www.semmelrock.sk

Zdroj: PR SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: terasové platne terasy
Zdieľať článok