Zdroj: WPC - Woodplastic

Terasové dosky Terafest® sú maximálne trendy

31. 08. 2022 Zdieľať

Kto by nechcel mať terasu. Priestor, v ktorom môžeme byť na čerstvom vzduchu, a predsa v intimite domova. Aký materiál zvoliť, aby nám terasa dlho slúžila a my do nej nemuseli investovať veľa času a financií?

Je dôležité vybrať také terasové dosky, ktoré sú vyrobené z odolného bezúdržbového materiálu a výrobca garantuje ich kvalitu. Napríklad tým, že vám na ne dá záruku až 25 rokov. Tieto podmienky kompletne spĺňajú terasové dosky Terafest® od českej firmy WPC – Woodplastic. Sú vyrobené z vysoko kvalitného a zdravotne nezávadného polyméru a drevnej hmoty z obnoviteľných zdrojov. Ich životnosť sa počíta na desiatky rokov, a to pri minimálnej starostlivosti.

Vnútorná prechodová terasa v dome s presklením

Zdroj: WPC – Woodplastic

Všetky výrobky Terafest® sú recyklovateľné a zdravotne nezávadné aj pre najmenšie deti. Štruktúra materiálu zabraňuje tvorbe triesok a štepov a spôsob výroby zaisťuje jeho stálofarebnosť aj po dlhej dobe používania. Materiál bol vyvinutý tak, aby odolával slanej vode, výkyvom teplôt, mrazu aj UV žiareniu. Navyše sú veľmi atraktívne na pohľad a množstvo prírodných farebných odtieňov ich umožňuje zladiť s fasádou domu, plotom či záhradou.

Upravená záhrada pred domom s chodníkom

Zdroj: WPC – Woodplastic

Presvedčte sa na www.woodplastic.sk

Zdroj: WPC – WOODPLASTIC a.s.

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: ekologický materiál terasové platne terasy Terasy WoodPlastic vonkajšie terasy
Zdieľať článok