JUPOL Weiss. Extra biela vnútorná maliarska farba
Zdroj: JUB

JUPOL Weiss. Extra biela vnútorná maliarska farba

17. 03. 2023 Zdieľať

Ak rozmýšľate o vymaľovaní vašich priestorov, chcete extra belosť, matný vzhľad a hlavne ekonomickú cenu, potom vašim TOP výberom by mala byť práve farba JUPOL Weiss. Receptúrou nastavená na maľovanie menej zaťažených stenových a stropných povrchov v obytných a občianskych budovách a iných verejných objektoch.

Farba má výborné krycie schopnosti už za mokra, konečný povrch má jednoliaty matný vzhľad a k tomu sa veľmi jednoducho nanáša valcom alebo striekaním. Užívateľ ocení jej belosť a výnimočne nízky obsah prchavých organických zlúčenín. Rukáv si nezašpiníte, nakoľko je odolná proti suchému oteru a steny budú vďačné za jej dobrú paropriepustnosť.

Balenie bielej maliarskej farby Jupol Weiss

Zdroj: JUB

Zabezpečená stála kvalita a vysoká výdatnosť a krycia schopnosť ju predurčujú k tomu stať sa dobrým partnerom pre hobby majstrov ako aj profi maliarov. Tí ju s obľubou využívajú na dekoračnú ochranu stien a stropov v obytných a komerčných budovách, školách, materských školách, nemocniciach, hoteloch, domovoch dôchodcov a iných objektoch, ak na takúto ochranu nie je požadované použitie umývateľných farieb, resp. farieb odolných proti mokrému oteru.

Vhodnými podkladmi sú jemné omietky všetkých druhov, povrchy vyrovnané vyrovnávacími hmotami, reliéfne papierové tapety, ako aj sadrokartónové a vláknocementové dosky, drevotriesky, neomietnutý betón a pod. Možné je aj nanášanie na dobre prídržné staré disperzné nátery a dobre prídržné dekoračné omietky všetkých druhov.

Viac na jub.sk.

Zdroj: JUB, a.s.

Kategória: Steny a fasády
Tagy: biela omietka maliarske farby maľovanie interiéru maľovanie stien
Zdieľať článok