Zdroj: AVG

Kovové fasády AVG – súčasť modernej architektúry

31. 03. 2022 Zdieľať

Kovové fasády AVG sú súčasťou modernej architektúry a dizajnu dnešných rodinných domov, víl a rezidenčných budov. Originalita, nadčasový dizajn a trvácnosť, ktorú prinášajú kovové fasády AVG rodinným domom, vilám a rezidenčným budovám je v najvyššej kvalite. Najkvalitnejšie kovové fasády AVG sú vyrobené z hliníka, ktorý je pre svoje vynikajúce vlastnosti overeným fasádnym materiálom 21. storočia.

AVG moderné kovové fasády pre rodinné domy, vily a rezidenčné budovy z kvalitného hliníka

Moderné kovové fasády AVG vyrobené z hliníka prinášajú všetkým objektom výnimočný vzhľad a kvalitu. Hliníkové fasády AVG majú zároveň aj vysokú odolnosť voči vplyvom vonkajšieho prostredia v podobe chladu, mrazu, vysokých teplôt, UV žiareniu, dažďovej vody a nečistotám.

Moderná kovová fasáda AVG

Moderná kovová fasáda AVG. Zdroj: AVG

Zároveň vysokú kvalitu hliníka charakterizuje aj pevnosť, nízka hmotnosť a tvárnosť. Prevetrávaná fasáda AVG z hliníka sa považuje za najkvalitnejšie riešenie. Aj preto sa väčšina zákazníkov a investorov rozhodne pre hliníkovú fasádu.

AVG kovová fasáda 100% ORIGINÁL – „NADČASOVÉ RIEŠENIA PRE MALÉ A VEĽKÉ PROJEKTY“

Kovové fasády AVG a ich konštrukčné výhody

Kovové fasády AVG vyrobené z hliníka majú okrem najvyššej certifikovanej kvality aj množstvo konštrukčných výhod. Nízka hmotnosť hliníkových fasád AVG nepriťažuje obvodové konštrukcie domov a budov. Kovová fasáda AVG z hliníka má spolu s nosnou podkonštrukciou fasádneho systému (roštom) hmotnosť 7 až 10 kg/m2.

Kovové fasády AVG (kazety a panely) spoločne s vynikajúcou tvárnosťou umožňujú realizovať presné a dokonalé technické detaily rohov, ostení, nároží, kútov, nadpraží a pod. Aj preto kovové fasády AVG patria medzi systémové riešenia s najpresnejším spracovaním technických a stavebných detailov.

Originálny dizajn, presné detaily a vysoká kvalita tvoria skutočnú jedinečnosť kovových fasád AVG pre akýkoľvek projekt.

Logo AGV

Zdroj: AGV

Možnosti prevedenia hliníkových fasád AVG

  • fasádne kazety a panely AVG rôznych pravidelných alebo nepravidelných rozmerov
  • priestorové 3D prevedenie fasádnych kaziet a panelov AVG
  • fasádne dizajnové profily AVG s rôznym tvarovaním
  • perforované fasádne kazety a panely AVG
  • pretláčané fasádne kazety a panely AVG
  • farebné úpravy kovových fasád AVG bez obmedzenia

Perforované fasády AVG – originálny dizajn

Perforované fasády AVG patria taktiež do skupiny kovových fasád, ktoré zaznamenávajú v posledných rokoch zvýšený záujem zo strany zákazníkov, investorov a architektov. Perforované fasády alebo pretláčané fasádne prvky AVG sú preto súčasťou mnohých fasádnych riešení, u ktorých je požiadavka na skutočne moderných dizajn a originálny nadčasový vzhľad.

Moderne perforovane fasady

Moderné perforované fasády. Zdroj: AVG

Metalická fasáda detail

Zdroj: AVG

Kovové dierované fasádne kazety, panely alebo profily AVG môžu mať rôznu voliteľnú perforáciu, tvarovú profiláciu, pretláčané prelisy a voliteľnú farebnú úpravu takmer bez obmedzenia. Kovové fasády AVG s rôznou kombináciou a prevedením umožňujú investorom, projektantom a architektom vytvárať a realizovať zaujímavé a nadčasové riešenia.

Kovové perforované fasády AVG – „JEDINEČNÝ VZHĽAD A NAJVYŠŠIA KVALITA“

AVG GROUP

AVG GROUP je známym výrobcom fasádnych systémov a moderných multifunkčných oceľových hál, montovaných budov. Oceľové haly, montované haly AVG a moderné fasádne systémy (hliníkové okná, hliníkové dvere, protipožiarne okná a dvere, presklené fasády, hliníkové slnolamy, dizajnové profily) vyrába v certifikovanom závode AVG.
Oceľová montovaná hala AVG, haly na mieru, oceľové konštrukcie (výroba oceľových konštrukcií, oceľové väzníky, priehradové väzníky) a fasádne systémy sú overené tradíciou výroby a dodávkami pre zákazníkov na Slovensku, Česku, Rakúsku, Poľsku, Nemecku a Francúzsku. AVG GROUP ponúka kvalitné riešenia a služby, certifikovanú výrobu, záručný a pozáručný servis.

Odvetraná fasáda AVG

Odvetraná fasáda AVG. Zdroj: AVG

NEZABÚDAJTE: VŠETKO JE O DETAILOCH! A preto sa radšej obráťte na odbornú a overenú spoločnosť AVG GROUP so stabilným zázemím a skúsenosťami.

AGV logo

Zdroj: AVG

Viac na www.avg-group.com a www.haly.expert

Zdroj: PR článok AVG group, a.s.

Kategória: Steny a fasády
Tagy: fasády hliníkové konštrukcie kovová konštrukcia moderná architektúra
Zdieľať článok