Zdroj: JUB

Viete, ktorá je najobľúbenejšia maliarska farba?

11. 09. 2023 Zdieľať

S farbou JUPOL CLASSIC maľovali majstri aj domáci kutilovia už pred 50 rokmi. Jej kvalita pretrvala roky a bez nejakých zásadných zmien nielen v receptúre, ale aj na obale, sa pre ňu vracajú už generácie spokojných zákazníkov.

Obchodná značka JUPOL etablovaného slovinského výrobcu JUB získala už viac ako desaťkrát rôzne prestížne ocenenia ako Trusted Brand alebo Superbrand. Tieto ocenenia len podčiarkujú fakt, že tento výrobca dokáže produkovať farby, ktoré sú veľmi obľúbené u zákazníkov, a to nielen užívateľov, ale aj profesionálnych majstrov.

Obchodná značka JUPOL je so svojou tradíciou na slovinskom trhu známa už viac ako 50 rokov a aj na Slovensku sa už pomaly 30 rokov presadzuje ako uznávaná obchodná značka. Meno JUPOL je medzi našimi zákazníkmi už desaťročia synonymom pre kvalitnú vnútornú maliarsku farbu ako TOP VÝBER pre stenové a stropné povrchy v obytných a občianskych budovách a iných verejných objektoch.

Maliarske farby JUB

Zdroj: JUB

Pre spotrebiteľa a životné prostredie je to veľmi šetrná alternatíva a premaľovaný povrch má krajší konečný vzhľad so špičkovou paropriepustnosťou. Výhodou je jej ľahká aplikácia a zabezpečená stála kvalita vďaka ako internej, tak medzinárodnej schéme kontroly kvality. Spolu s ostatnými plusmi farby je jej vysoká výdatnosť a krycia schopnosť už za mokra. Dostatočná doba spracovania zabezpečuje možnosť dlhšieho času na opravu chýb pri nanášaní.

Niekoľkokrát farba získala aj certifikát od nemeckého inštitútu eco-INSTITUT, ktorý ju zaraďuje medzi farby s veľmi nízkymi emisiami do priestoru a vysokou šetrnosťou pre životné prostredie a spotrebiteľa.

Maliarska farba Jupol Classic

Zdroj: JUB

Najčastejšie sa predáva ako biela (odtieň 1001), ale podľa vzorkovníka JUB Favourite feelings, ako aj NCS, sa dá miešať aj do širokej škály pastelových odtieňov (odtiene končiace na písmená D, E, F). Do pastelových odtieňov je možné tónovanie aj pomocou DIPI Super color alebo DIPI Koncentrátom.

Nebojte sa maľovania, s farbou JUPOL CLASSIC je to klasicky jednoduché a kvalitné.

Viac na www.jub.sk.

Zdroj: JUB, a.s.

Kategória: Steny a fasády
Tagy: farby v interiéri interiérové farby JUB maliarske farby
Zdieľať článok