Zdroj: DÖRKEN

Podstrešná fólia pre bezpečnú strechu

20. 09. 2021 Zdieľať

Pri výbere podstrešnej fólie pre vašu strechu stavte na trvácny a odolný materiál. Dlhú životnosť inovovanej podstrešnej fólie DELTA®-MAXX PLUS garantuje systémová záruka 25 rokov.

Dlhoročná životnosť fólie DELTA®-MAXX PLUS odráža exkluzívnu kvalitu a dlhoročné skúsenosti nemeckého výrobcu Dörken. Ten poskytuje na výrobok 25-ročnú záruku funkčnosti, čím pomáha predchádzať neželaným reklamáciám.

Nová generácia podstrešnej fólie DELTA®-MAXX PLUS však prináša na strechu aj ďalšie výhody. Manipulácia s fóliou je jednoduchšia, rýchlejšia a takmer bezodpadová. To ocenia nielen pokrývači, ale aj investori.

Úspora na správnych miestach

Praktická podstrešná fólia DELTA®-MAXX PLUS šetrí čas a materiál. S týmto inovovaným výrobkom spotrebujete až o 30 % materiálu menej ako pri bežných podstrešných fóliách. Úspora materiálu ide ruka v ruke s maximálne efektívnou pokládkou, ktorá šetrí čas pri aplikácii.

Pokladanie podstrešnej fólie

Zdroj: DÖRKEN

Prednosťou tejto fólie sú dva lepiace okraje na rubovej strane rolky. Vďaka nim možno fóliu aplikovať jednoducho a rýchlo. S pomocou
DELTA®-MAXX PLUS možno takmer bezodpadovo vyriešiť problematické detaily na streche, akými sú nárožia, úžľabia či hrebeň. Tým sa zaručí bezproblémové fungovanie strechy.

Okrem toho, zlepené spoje fólie a jej špeciálne PU povrstvenie vytvárajú vetrotesnú obálku strechy, a tým prinášajú až 9 %-nú úsporu energií na vykurovaní v podkroví.

Podstrešná fólia

Zdroj: DÖRKEN

Pokrývači si prácu s touto fóliou pochvaľujú, keďže sa rýchlou a jednoduchou aplikáciou skracuje čas, ktorý na streche strávia. Navyše zvyšuje aj ich bezpečnosť Vďaka výnimočnej kombinácii vysokej pevnosti a veľkej pružnosti nehrozí v prípade nehody, že by cez fóliu prepadli.

Viac informácií o strešnej fólii DELTA®-MAXX PLUS

Zdroj: PR článok spoločnosti DÖRKEN s.r.o.

Kategória: Strecha, podkrovie
Tagy: fólia inštalácia strechy izolácia strechy izolačné materiály rekonštrukcia krovu strešná izolácia úspora energie
Zdieľať článok