Twinson O-Terrace+ pre profesionálov

Twinson O-Terrace+ pre profesionálov

05. 08. 2009
Zdieľať

Spoločnosť Deceuninck predstavuje exkluzívny výrobok Twinson O-Terrace+, ktorý prináša nový rozmer do práce s exteriérom verejne prístupných plôch. Twinson O-Terrace+ vznikol zdokonalením funkčných vlastností osvedčeného materiálu Twinson. Plus sa v tomto prípade rovná vyššiemu komfortu nielen pri dennom využívaní terasy, ale aj pri jej inštalácii.

— Komerčná prezentácia spoločnosti Deceuninck —

„Podlahový systém Twinson O-Terrace+ je našou odpoveďou na želania zákazníkov z komerčnej sféry. Špeciálny materiál Twinson O-Terrace+ je výsledkom dlhodobej snahy spoločnosti Deceuninck o vysokokvalitnú výrobu produktov inovatívnymi technológiami,“ vysvetľuje Radek Slabák, obchodný a marketingový riaditeľ spoločnosti Deceuninck. Prémiové terasové dosky v sebe snúbia príťažlivý vzhľad dreva s trvanlivosťou a odolnosťou PVC. Twinson O-Terrace+ prichádza s novými funkčnými prvkami, ktoré sprístupňujú pohodlnú aplikáciu tohto unikátneho výrobku predovšetkým na veľkých plochách. Umožňuje to vzdialenosť medzi podkladovými profilmi, ktorá je 60 cm namiesto štandardných 50 cm.

 

V jednoduchosti je krása

Štýlové reštaurácie, kaviarne, hotely i rekreačné areály s originálnym architektonickým rukopisom sú miestom kam Twinson O-Terrace+ neodmysliteľne patrí. Jemný vlnitý povrch dosiek vytvára atraktívny reliéf celej podlahy, vďaka čomu nenápadne dotvára atmosféru daného miesta. Dekory terasových dosák znázorňujú predovšetkým krásu prírodného dreva, vrátane toho exotického. Výrobok sa ponúka v ôsmich oku lahodiacich odtieňoch, ktoré by tomuto materiálu mohli závidieť aj mnohé drevené terasy. Terasa pôsobí ako kompaktný celok, aj vďaka dvom dômyselným typom jej zakončenia: elegantná soklová lišta pre prirodzené uzavretie skladby terasy alebo hliníkový ukončovací profil. Atraktívny vzhľad a trvalá farebnosť, ktorá sa nezmení ani dlhoročným pôsobením náročných klimatických podmienok presvedčili mnohých zarytých fanúšikov drevených terás, že Twinson O-Terrace+ je správna voľba.

Rýchlo, bezpečne a spoľahlivo

Praktickosť je spolu s estetikou najvýznamnejším atribútom Twinson O-Terrace+. Vďaka bezproblémovej údržbe tohto materiálu možno väčšinu znečistení a škvŕn odstrániť vysokotlakovým čističom. Viac pre údržbu terasy robiť netreba. Užívateľ ju nemusí ani pravidelne olejovať či ošetrovať impregnačnými nátermi. Výhodná je aj rýchla montáž terasy. Spoľahlivú inštaláciu umožňuje systém clip & slide. Systém pero-drážka bol navrhnutý tak, aby medzi doskami nevznikala škára. V prípade poškodenia však možno vymeniť iba jedinú dosku bez náročnej demontáže celej terasy. K užívateľským prednostiam inovovaného podlahového systému patrí tiež bezpečnosť. Materiál chráni vďaka protišmykovej povrchovej úprave pred nebezpečenstvom šmyknutia sa v okolí bazénov a vodných plôch. Preto sa Twinson O-Terrace+ odporúča aj pre realizáciu prístavných mól. Pri styku bosej nohy s materiálom nemôže dôjsť k zadretiu triesky.

Twinson O-Terrace+ prináša užívateľom v porovnaní s drevom významné výhody, a to nielen v oblasti údržby. Spoľahlivý materiál s dokonalou stabilitou si počas celej životnosti zachováva bez zmien nielen farbu, ale aj svoj tvar. Plastová zložka chráni terasu pred degradačným pôsobením chemicky upravovanej vody, vysokej prevádzkovej záťaži spôsobenej chôdzou, ale aj pred vznikom plesní. Nemožno však opomenúť ani ekologický aspekt materiálu. Drevná hmota pre výrobu kompozitných dosiek Twinson sa nezískava bezohľadnou ťažbou. Po uplynutí životnosti možno tento ekologický výrobok bezpečne recyklovať.

Ďalšie informácie nájdete na  www.okno-centrum.sk

Kategória: Podlaha, dlažba Stavba a rekonštrukcia
Tagy: terasy
Zdieľať článok

Diskusia